Zula Mobile APK 0.29.1

Icon Zula Mobile APK 0.29.1
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Zula APK Oyunu ile Silahları Kullan, Düşmanlarını Öldür, Yeteneklerini Sergile! Zula Mobile APK Kullanarak Avantajı Yakala! Arkadaşlarınla Birlikte Oyna!

Bilgisi Zula Mobile

İsim Zula Mobile
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.1+
Son Sürüm 0.29.1
Boyut 90.15 Mb
Kategori Aksiyon
Geliştirici Lokum Games
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.LokumGames.ZulaMobile
Şimdi İndir

Zula Mobile Nedir?

Zula Mobile oyunu, 3 boyutlu grafiklere sahip, online olarak karşılaşmalara katılabileceğiniz Türk yapımı bir FPS oyunudur.

Oyun içerisinde kullanıcının, Gladyo ve Zula isimli takımlardan birisine dahil olması ve 20 farklı karakterden birini seçmesi gerekmektedir.

Karakterlerin farklı özellikleri bulunmaktadır. 8000’den fazla silah eklentisini kullanarak, ekipmanlarınızı kendi zevkinize göre kişiselleştirmeniz mümkündür.

Düşmanlarınızı öldürmek oyunun temel amacını oluşturmaktadır. Oyunda güncel olarak sezonlar düzenlenmektedir ve başarılı oyuncular ödüllendirilmektedir.

Zula Mobile APK Altın kullanarak, oyun içerisinde altın kazanabilir ve Zula APK Para ile, ekonominizi güçlendirebilirsiniz.

“Lokum Games” isimli oyun geliştiricisi tarafından, +13 ve üzeri yaş grubundaki kullanıcıların erişimine sunulmuştur. Zula APK İndir ve maceraya katıl!

Zula Mobile APK oyunu, arkadaşlarınızla ve online oyuncularla rekabete girebileceğiniz kaliteli bir oyundur. Savaş stratejinize ve silah kullanma becerinize güveniyorsanız oyunu hemen sitemizden indirebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)