ZOOM APK 5.13.11.12611

Icon ZOOM APK 5.13.11.12611
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Zoom Pro APK Reklamsız İndir Ve Akıllı Cihazından Video Görüntülü Sohbete Başla! Zoom APK İndir Son Sürüm İle Güncel Versiyonu Kullan! İşlerini Kolayca Takip Et, Mesaj Gönder!

Bilgisi ZOOM

İsim ZOOM
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 5.13.11.12611
Boyut 253.05 Mb
Kategori İşletme
Geliştirici zoom.us
Fiyat Bedava
Google Play Linki us.zoom.videomeetings
Şimdi İndir

Zoom Nedir?

Mobil cihazınızdan istediğiniz yerde ve istediğiniz zamanda, istediğiniz kişilerle toplantı planlayıp, görüntülü sohbet desteği ile görüşme yapmanıza olanak tanıyan bir uygulamadır.

“zoom.us” isimli sağlayıcı tarafından kullanıcılara sunulmuştur. Web sitesinin uygulama versiyonudur.

Zoom APK İndir Android ve iOS işletim sistemine sahip cihazlarınızda internet bağlantısı aracılığı ile kullanabilirsiniz. Zoom Premium Son Sürüm APK ile, güncel versiyonu kullanmaya hemen başlayabilirsiniz.

Uygulama içerisinde oluşturduğunuz bir toplantıya, 100 kişiye kadar katılım sağlanabilmektedir. İsterseniz katılımcılara davet gönderebilirsiniz.

Uygulama, yüksek görüntü kalitesi ve kolay kullanımlı bir arayüze sahiptir. Ayrıca sesli arama yapabilmenize olanak tanımaktadır.

Toplantı yaparken evraklarınızı paylaşmanız için bir sohbet bölümü bulunmaktadır. Yayın esnasında dilerseniz ekranınızın görüntüsünü diğer katılımcılarla paylaşabilirsiniz. Zoom Meeting APK İndir ve özellikleri hemen kullanmaya başla!

Zoom APK Pro ile yaşadığımız teknolojik dünyada, her an toplantı düzenleyebilir, toplantılara katılabilirsiniz. Uygulamayı ücretsiz olarak sitemizden indirebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)