Zooba APK 4.6.0

Icon Zooba APK 4.6.0
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Zooba Kullanarak Diğer Oyunculara Kolayca Üstünlük Sağlama İmkanı Elinize Geçiyor! Nulls Zooba Oyununda Eğlenceli Savaşlarda Yeteneğini Sergileyebilirsin!

Bilgisi Zooba

İsim Zooba
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 6.0+
Son Sürüm 4.6.0
Boyut 348.98 Mb
Kategori Aksiyon
Geliştirici Wildlife Studios
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.wildlife.games.battle.royale.free.zooba
Şimdi İndir

Zooba: Zoo Battle Royale Game Nedir?

Hayvanat bahçesi içerisinde her oyuncunun bir hayvan karakteri yöneterek birbirlerine anlık olarak çeşitli silahlarla saldırı yapabileceği mobil bir “Battle Royale” oyunudur.

Battle Royale oyunları hayatta kalma temasını işlemektedir. Bu tarz oyunlarda oyuncular sınırlı bir ekipman ile oyuna başlamaktadır. Oyun ilerledikçe çeşitli ekipmanları çantalarına ekleyerek daha güçlü bir hale gelebilirler.

Zooba APK Android ve iOS sistemli cihazlar için geliştirilmiştir. Oyunda +20 adet çeşitli özelliklere sahip hayvan-kahraman bulunmaktadır. Bu kahramanların güçlü ve zayıf oldukları yönleri bulunmaktadır.

Örneğin, “Fuzzy” isimli penguen karakteri alırsanız, buz üzerinde hızla ilerleyebilirsiniz. Fakat toprak ve benzeri bir zemine çıktığınızda hızınız oldukça düşecektir.

45 oyuncunun aynı anda savaş heyecanını tecrübe edebileceği mobil oyun, Zooba APK Elmas Para avantajıyla sitemizde bulunmaktadır.

Zooba APK İndir Son Sürüm ile oyunun güncel versiyonunu oynayabilir, oyuna eklenen son yeniliklere sahip olabilirsiniz. Gerçek rakiplerinizle mücadeleye girebilirsiniz.

Hayatta kalma temalı savaş oyunları hoşunuza gidiyorsa, Zooba APK oyunu ile aksiyon dolu mücadelelere katılabilirsiniz. Savaşın sesini duyuyor musunuz?

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)