Zombie Age 3 Premium APK 1.8.7

Icon Zombie Age 3 Premium APK 1.8.7
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Zombie Age APK Oyununda Karakterini Seç, Silahını Kuşan Ve Savaşmaya Başla! Zombie Age 3 Premium APK İle Muhteşem Bir Mücadelede Hayatta Kalmaya Çalış!

Bilgisi Zombie Age 3 Premium

İsim Zombie Age 3 Premium
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 1.8.7
Boyut 50.17 Mb
Kategori Aksiyon
Geliştirici DIVMOB
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.redantz.game.zombie3
Şimdi İndir

Zombie Age 3: Dead City Nedir?

2 boyutlu HD grafikler ve kaliteli animasyon efektleri ile birlikte kullanıcılara sunulan mobil bir zombi savaş oyunudur. “DIVMOB” tarafından geliştirilen oyun, “Aksiyon Oyunları” kategorisinde bulunmaktadır.

APK Zombie Age 3 oyunu içerisindeki temel amaç zombileri öldürmektir. Bu amaçla birlikte farklı oyun modları da oyunculara sunulmaktadır. Oyuncunun seçebileceği +20 adet karakter bulunmaktadır.

Her karakterin kendisine özgü yetenekleri bulunmaktadır. Bu yetenekleri kullanarak zombilere saldırı yapabilirsiniz. Ayrıca oyun içerisinde bulunan +30 farklı ölümcül silahı kuşanabilirsiniz.

Zombie Age 3 Premium APK oyunu içerisindeki görevleri tamamlayabilir, zorlu görevleri tek başınıza tamamlamak istemiyorsanız, arkadaşlarınızla birlikte oyunu oynayabilirsiniz.

Zombie Age 3 Premium Rules Of Survival APK oyununda güçlü bölüm sonu canavarlarına karşı mücadele edebilir, onların zayıf noktalarına saldırı yaparak hayatta kalma savaşı verebilirsiniz.

Zombie Age 3 APK oyunu, serinin üçüncü oyunudur. Heyecanlı zombi mücadelesi bu oyunda da devam etmektedir. Zombilere karşı ölüm kalım savaşına hazır olun!

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)