Zedge Premium APK 8.16.3

Icon Zedge Premium APK 8.16.3
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Zedge Pro APK 2022 Kullanarak, Akıllı Cihazınızı Arka Plan Ve Zil Sesi İle Kişiselleştirin! Zedge Premium APK Son Sürüm İle Güncellenen Arşive Ulaşabilirsiniz.

Bilgisi Zedge Premium

İsim Zedge Premium
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 8.16.3
Boyut 40.19 Mb
Kategori Kişiselleştirme
Geliştirici Zedge
Fiyat Bedava
Google Play Linki net.zedge.android
Şimdi İndir

ZEDGE™ Zil Sesi, Duvar Kağıdı Premium Nedir?

Zedge Premium APK Full uygulaması bildirim seslerine, zil sesi ve milyonlarca arka plan duvar kağıtlarına ulaşabileceğiniz bir mobil uygulamadır.

HD ve 4K kalitesindeki duvar kağıtlarını Zedge Pro APK Full 2022 aracılığı ile cihazınızda kullanabilirsiniz. Seçtiğiniz bir duvar kağıdını, cihazınızın ana ekranına ve kilit ekranına uygulayabilirsiniz.

İsterseniz arka plan resimlerinizin belirli aralıklarla değişmesi için uygulama içerisinden ayarlama yapabilirsiniz. Cihazınızın ana ekranını aktif hale getirince hareket eden canlı duvar kağıtlarını kullanabilirsiniz.

Kendi tarzınıza uygun zil seslerine uygulama içerisinden ulaşabilirsiniz. Rehberinizde bulunan kişilere özel zil sesi tanımlayabilirsiniz. Uyarı ve alarm kurabilir, bildirim seslerinizi kişiselleştirebilirsiniz.

“Zedge” isimli sağlayıcı tarafından kullanıcılara sunulan uygulamayı, Zedge Pro APK İndir ile sitemizden indirebilirsiniz.

Zedge Premium APK uygulamasını kullanarak Android sistemli cihazınızı kişselleştirebilirsiniz. Premium özelliklerini hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)