ZArchiver Pro APK 1.0.7

Icon ZArchiver Pro APK 1.0.7
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Zarchiver Pro APK İndir kullanıcıların dosyaları yönetmesine yardımcı olan bir dosya yönetimi uygulaması. Zarchiver Pro İndir dosyalar sıkıştırılır, açma işlemi çok kolay olacaktır.

Bilgisi ZArchiver Pro

İsim ZArchiver Pro
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.3+
Son Sürüm 1.0.7
Boyut 4.68 Mb
Kategori Alet
Geliştirici ZDevs
Fiyat Bedava
Google Play Linki ru.zdevs.zarchiver
Şimdi İndir

Zarchiver Pro Nedir?

Arşivlerinizi yönetmek amacıyla kullanabileceğiniz bir uygulamadır. Kullanımı kolay bir arayüz ile birlikte kullanıcılara sunulmuştur.

“ZDevs” isimli uygulama geliştiricisi tarafından yayınlanmıştır. Birçok farklı formattaki dosyaya erişim sağlamaktadır.

Zarchiver Pro’nun internet bağlantısı bulunmamaktadır. Bu sebeple uygulama aracılığı ile, cihazınızda bulunan herhangi bir bilginin, başka bir yerde kullanılmayacağından ve başka kişilere aktarılmayacağından emin olabilirsiniz.

Zarchiver Pro APK 2022 aracılığı ile arşiv türleri oluşturabilir ve arşivleri cihazınızda açabilirsiniz. Ayrıca arşivleri açmadan önce görüntüleyebilirsiniz.

Zarchiver Pro APK House ile, oluşturduğunuz arşivlere parola koyabilirsiniz ve arşivleri düzenleyebilirsiniz. Sıkıştırılmış arşivleri açabilirsiniz.

Zarchiver Pro APK Android cihazlarda kullanılmak üzere geliştirilmiştir. Uygulamanın pro özelliklerini tam performanslı olarak kullanabilmek için, Android cihazınızın sürümünün güncel olması gerekmektedir.

Kullandığımız akıllı cihazlarımızın içerisine her geçen gün yeni dosyalar kayıt etmekteyiz. Gelişen teknoloji ile birlikte cihazlarımızın depolama kapasiteleri arttırılmaktadır.

Her ne kadar kapasiteler arttırılsada, cihazların depolama kapasiteleri kullanıcıyı tam anlamıyla memnun edecek seviyede değildir.

Zarchiver Pro APK kullanarak, içeriklerinizi sıkıştırabilir ve daha az yer kaplamasını sağlayabilirsiniz. Sıkıştırdığınız içeriklerinizi dilerseniz, başka cihazlarla paylaşabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)