Zaptiye Osmanlı APK 1.46

Icon Zaptiye Osmanlı APK 1.46
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Zaptiye Osmanlı İndir Ve Akıllı Cihazından Oyun Deneyimine Katıl! Zaptiye Osmanlı APK İndir Ve 19. Yüzyılda İstanbul'da Maceraya Başla! Osmanlı Kültürünü Keşfet!

Bilgisi Zaptiye Osmanlı

İsim Zaptiye Osmanlı
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 1.46
Boyut 44.11 Mb
Kategori Aksiyon
Geliştirici Pilav Prodüksiyon
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.pilav.zaptiye
Şimdi İndir

Zaptiye Osmanlı Nedir?

  1. yüzyılda İstanbul içerisinde, kanunsuz işlere ve işlenen suçlara karşı, zaptiye (Osmanlı dönemindeki, askeri-polis örgütü) olarak mücadele edilen bir aksiyon oyunudur.

“Pilav Prodüksiyon” sağlayıcısı tarafından 13 yaş ve üzeri kullanıcılara sunulmuştur.

Zaptiye Osmanlı APK oyunu, açık dünya ortamı olarak tasarlanmıştır. Atlara binerek seyahat edebilir, yayalarla karşılaşabilir, dükkanlara girebilirsiniz.

Oyunda ilerledikçe karakterinizi geliştirebilir ve daha güçlü bir hale getirebilirsiniz. Marifetler öğrenebilir, zırh, silah kuşanabilirsiniz. Zaptiye Osmanlı APK ile, ekonominizi arttırabilirsiniz.

Oyun hikayesinde ilerlemek için şehirde istihbarat toplayabilir, başı derde girmiş bir vatandaşa yardım etmek için, tüm işinizi yarım bırakabilirsiniz.

Düşmanlarınızı etkisiz hale getirmek veya öldürmek için çeşitli silahlar kullanabilir, yakın dövüş yeteneklerinizi sergileyebilirsiniz. Zaptiye Osmanlı APK Son Sürüm ile, güncel versiyonu Android cihazınıza sitemizden indirebilirsiniz.

Oyun içerisinde oldukça bilgilendirici bir harita kullanılmıştır. Haritanız üzerinden, görevleri, yolları, dükkanları, geçitleri görmeniz mümkündür. Ayrıca pusulayı harita üzerinde kullanarak, istediğiniz yere gidebilirsiniz.

Zaptiye Osmanlı APK oyununda, suça, kanunsuzluğa, eşkiyalara ve çetelere karşı koymalısınız. Tarihi motifleri içerisinde bulunan oyunda, keyifli bir deneyim tecrübe edebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)