YouTube Premium APK 18.46.41

Icon YouTube Premium APK 18.46.41
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Youtube Premium APK 2022’i kullanarak videoları indirebilir, çevrimdışı müzik dinleyebilirsiniz. Youtube APK Premium İndir ve reklamsız Youtube deneyimini keşfet.

Bilgisi YouTube Premium

İsim YouTube Premium
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.3+
Son Sürüm 18.46.41
Boyut 138.68 Mb
Kategori Video Oynatıcı & Düzenleyici
Geliştirici Google LLC
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.google.android.youtube
Şimdi İndir

Youtube Premium APK Son Sürüm Avantajları Nelerdir?

Youtube kullanıcıları üyeliklerini kullanırken bir takım kısıtlamalar ve reklamlarla karşılaşmaktadır. Youtube Premium Reklamsız deneyimini kullanıcılara sunmaktadır.

İlginç bir video izlerken veya müzik dinlerken araya giren sıkıcı reklamlardan Youtube Pro APK Full ile kurtulabilirsiniz. Üstelik bu deneyimi, bir ay boyunca herhangi bir ücret ödemeden tecrübe edebilirsiniz.

youtube premium apk

Youtube deneyimini, kesintisiz yaşamak isteyen kullanıcılara hitap eden premium özelliğinin avantajlarını tek tek inceleyelim.

Videolarınızı Reklamsız İzleyebilirsiniz. Youtube Premium mobil cihazlarınızda, bilgisayarda ve youtube uygulamasını destekleyen televizyonlarda oturum açtıktan sonra içerikleri reklamsız youtube apk olarak izlemenize olanak tanır.

Cihazınıza daha sonra izlemek istediğiniz videoları indirebilir ve internet bağlantınız bulunmadığı herhangi bir zamanda bu videolara ulaşabilirsiniz. Youtube Premium ile her videonun altına “indir” seçim butonu gelmektedir. Bu özellik ile indirmek istediğiniz içeriği 1080p’ye kadar istediğiniz çözünürlük kalitesinde indirebilirsiniz. Mobil internetinizin yeterli olmadığı durumlarda daha sonra izlemek için indirdiğiniz videoları çevrimdışı olarak izlemenize olanak tanır.

Youtube Premium avantajlarından bir tanesi de Youtube Music Premium’un kullanımınıza sunulmasıdır. Youtube Music Premium ile şarkı listelerinizi düzenleyebilir, cihazınıza indirebilirsiniz. İndirdiğiniz bu içerikleri çevrimdışı olduğunuzda kullanabilirsiniz.

youtube premium öğrenci

Youtube Music ile müzik dinlerken ve video izlerken mobil cihazınızdan diğer uygulamalara herhangi bir içerik kesintisi yaşamadan geçiş yapabilirsiniz.

Arka planda içerik oynatma özelliği, kullanıcının uygulama dışında herhangi bir işlemi gerçekleştirirken özgürce hareket edebilmesine olanak tanır.

 Örneğin arka planda sevdiğiniz bir müziği dinlerken oyun (oyun sesi olmadan) oynayabilir, takviminizden etkinliklerinizi kontrol edebilir, mesaj gönderebilir ve e-postalarınızı kontrol edebilirsiniz. Mobil cihazınızda ve masaüstünde Youtube Music Premium’u kullanabilirsiniz.

Youtube Premium sahipleri için bir başka avantaj, Youtube Originals (Youtube Orjinalleri) erişim ayrıcalıkları dır. Youtube Originals, Youtube içinde bulunan bir kanaldır.

Bu kanalda yalnızca Youtube kullanıcıları için yapılmış dizi, film ve etkinlikler yer almaktadır. Youtube Originals kanalına erişim ücretsizdir. Ücretsiz erişim bazı kısıtlamaları kapsamaktadır.

youtube premium apk indir

Örneğin, kanalda bulunan içeriklerin bazıları belirli zaman dilimlerinde erişime açıktır ve sadece belirli bölümler izlenebilir. Fakat Youtube Premium kullanıcıları Youtube Originals içeriklerini reklamsız izleyebilir.

Youtube Originals dizilerinin yayına sunulan bölümlerine anında ulaşabilir ve bu içerikleri indirerek internet bağlantısına gerek duymadan kendi cihazlarında izleme özgürlüğüne sahiptirler.

Youtube Full APK içeriklerinde bulunan (ilgili içerikte herhangi bir ek sahne, yönetmen kurgusu varsa) bazı ek sahnelere erişim hakkına sahiptirler.

Ek bir bilgilendirme olarak, bazı videoların altında Youtube Premium’u temsil eden “premium” rozeti bulunmaktadır. Bu rozet ilgili içeriğe sadece Youtube Premium kullanıcılarının erişim sağlayabileceğini ifade eder.

youtube premium apk 2021

Mevcut olan içerikler hakkında bilgi sahibi olmak için, Youtube Originals kanalını ziyaret edebilirsiniz.

Youtube Premium Öğrenci Planı Nedir, Ücreti Ne Kadardır?

Ücretli Youtube üyeliğinden indirimli olarak faydalanmanızı sağlayan Youtube Premium Öğrenci planı ile Premium avantajlarından faydalanabilirsiniz. Öncelikle Premium öğrenci üyeliği için belirli şartları taşımanız gerekmektedir.

Bu şartları ele aldığımızda, öncelikle öğrencisi olduğunuz yükseköğretim kurumunun SheerID ile uyumlu olması gerekmektedir. SheerID günümüzde birçok uygulama ve web sitesi tarafından kullanılan kimlik ve uygunluk doğrulama yazılımıdır.

Öğrencisi olduğunuz yükseköğretim kurumunun SheerID’ye uyumlu olup olmadığını hızlıca öğrenebilirsiniz. Youtube Premium veya Youtube Premium Music sayfalarına giderek öğrenci planı sekmesinden doldurmanız gereken sorgulama formuna okulunuzun ismini yazınız. Bu işlem sorgulamayı yapmanız için yeterli olacaktır.

youtube premium apk full

Yaptığınız sorgulama sonucunda öğrencisi olduğunuz kurum SheerID tarafından destekleniyorsa 4 yıllık öğrenci üyeliğinizi kullanma hakkına sahipsiniz demektir.

Her yıl üyeliğinizi doğrulamak koşulu ile Youtube Premium ve Youtube Music üyeliğinizi 4 yıl boyunca kullanabilirsiniz. İlgili şartları taşıdığınızı düşünüyorsanız, 2 aylık ücretsiz kullanım süresinin ardından indirimli olarak ayda ₺9,99 ödeyerek üyeliğinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Youtube Premium Aile Planlaması Nedir, Ücreti Ne Kadardır?

Bu planlama ile kullanmakta olduğunuz Premium özelliklerini veya Youtube Music özelliklerini aile üyelerinizle paylaşabilirsiniz.Youtube Premium Aile Planlaması ile en fazla 5 kişiye kadar aile grubu oluşturabilirsiniz ve aile grubu yöneticisi olabilirsiniz.

Oluşturduğunuz aile grubuna katılacak üyelerin aile grubu yöneticisiyle aynı evde yaşaması gerekmektedir. Ayda bir yapılan elektronik giriş kontrolleriyle bu durum sistem tarafından kontrol edilir.

youtube premium apk son sürüm

Aile grubunda yer alan her üyenin bazı kişisel bilgileri ( ad, fotoğraf ve e-posta adresi ) diğer üyelerle paylaşılmaktadır. Aile grubu yöneticileri aile üyesi ekleme, aile üyesi kaldırma, ödeme yöntemini değiştirme, üyeliği iptal etmek gibi yönetimsel işleri yerine getirirler.

 Aile grubuna katılmak için aile grubu yöneticisinden tarafınıza gelecek e-posta veya sms davetiyesiyle katılımı gerçekleştirebilirsiniz.

Youtube APK Aile Planlaması’nı 1 aylık ücretsiz deneme süresinden sonra ayda ₺25,99 ücret ödeyerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Milyonlarca içeriği içinde barındıran Youtube, günümüzde neredeyse her kullanıcının öğrenmek, araştırmak, keyifli vakit geçirmek, müzik dinlemek için ziyaret ettiği vazgeçilmez bir adres haline gelmiştir.

youtube premium apk download

Ayrıcalıklı özelliklerini daha önce kullanıcılara “Youtube Red” olarak sunan youtube yayıncıları Google LLC adlı geliştirici ile Youtube Premium’u kullanıcılara sunmuşlardır. Youtube'un premium özellikleriyle verdiği hizmet şu soruyu aklımıza getiriyor;

Youtube Premium’un Avantajlarından Faydalanmak İçin Ne Kadar Ücret Ödemek Gerekir?

Ücretlendirmeler kullanım gerçekleştirilen ülkelere göre değişiklik göstermekle beraber, Türkiye’de Youtube Premium özelliklerini kullanmak için aylık ₺21,99 üyelik ödemesi yapmak gerekmektedir.

Sonuç Olarak

Youtube Premium APK avantajlarıyla kullanıcılara kaliteli bir deneyim sunmakla beraber, verdiği premium hizmetlerinin benzerlerini başka platformlarda çeşitli uygulamalar ve siteler (Spotify, Netflix, SoundCloud) sağlamaktadır.

Benzer film izleme uygulamasını izleyebilirsiniz: YouTube Music APK

Youtube’un rakipleri ile arasındaki farkın belirlenmesindeki en büyük etken, orjinal ve ilgi çekici içerik üretmekteki başarısıyla doğru orantılı olacaktır.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)