YouTube Lite APK 1.1

Icon YouTube Lite APK 1.1
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Youtube Lite APK 2022 İçerisinde Youtube Premium Özelliklerini Kullanabilirsiniz! Youtube Lite İndir Ve Az Yer Kaplayan Youtube Uygulamasını Kullanmaya Başla!

Bilgisi YouTube Lite

İsim YouTube Lite
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 1.1
Boyut 1 MB
Kategori Video Oynatıcı & Düzenleyici
Geliştirici HeXp_DpD
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Youtube Lite APK Nedir?

Youtube isimli çevrimiçi video paylaşım platformunun özelliklerini ücretsiz olarak kullanabileceğiniz, oldukça az yer kaplayan Youtube Lite APK Android uygulaması ile tanışın! Cihazınızdaki hafızadan tasarruf edin!

Youtube Lite APK Latest Version uygulaması, güncel sürümü ile birlikte kullanıcılara eşsiz avantajlarını sunmaktadır. Youtube profilinizle uygulamaya giriş yapabilir, izlemek istediğiniz videoyu arama çubuğuna yazarak bulabilirsiniz.

Youtube Lite Beta APK uygulaması 3. taraf uygulamasıdır. Kullanıcı cihazlarında az yer kaplaması için geliştirilmiştir. Youtube Lite APK Bilgisayar üzerinde, Android ve iOS cihazlarda çalışmaktadır.

Youtube Lite APK For Android Tv desteğini kullanıcılara sunmaktadır. Böylece Youtube üzerinden izlemek istediğiniz herhangi bir videoyu akıllı televizyonunuza yansıtabilir ve büyük ekranda video izlemenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Yazımız içerisinde bulunan Youtube Lite APK Download bağlantısını kullanarak mobil uygulamasını hemen indirebilirsiniz. Dilerseniz Youtube Lite APK Old Version geçişi yapabilirsiniz.

Youtube Lite APK uygulaması, “HeXp_DpD” isimli geliştirici tarafından tüm yaş gruplarındaki kullanıcılara sunulmuştur. Youtube deneyiminin kısıtlı hafızaya sahip olan cihazlarda tecrübe edilmesi için geliştirilmiştir.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)