XVR Pro APK 3.5.2

Icon XVR Pro APK 3.5.2
★★★★★ ★★★★★
Rapor

XVR APK Uygulamasını Kullanarak Mobil Cihazınızdan Kameralarınızı Kontrol Edebilirsiniz. XVR Pro İndir Güvenli Kontrolü Mobil Cihazından Yönetmeye Başla!

Bilgisi XVR Pro

İsim XVR Pro
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 3.5.2
Boyut 38.2 MB
Kategori Video Oynatıcı & Düzenleyici
Geliştirici XVR Pro
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

XVR Pro Nedir?

Evinize, işyerinize veya herhangi bir yere kurduğunuz güvenlik kameralarına akıllı cihazınız ile bağlanmanızı ve görüntüleri anlık olarak görebilmenizi sağlayan bir mobil uygulamadır. “yujingjing” tarafından geliştirilmiştir.

Uygulamayı kullanarak mobil cihazınızdan bağlı olduğunuz kamera aracılığı ile video kaydı yapabilirsiniz. Önceden kaydedilmiş görüntüleri izleyebilir, fotoğraf çekebilirsiniz.

XVR Pro Uzaktan İzleme özelliğini kullanabilirsiniz. Kameranızın modeline bağlı olarak kameranıza açma, kapatma, açı değiştirme, yakınlaştırma ve uzaklaştırma komutları verebilirsiniz.

XVR Pro APK uygulamasının kullanımı oldukça basittir. Kameralarınız ile uygulamayı eşleştirmeniz yeterlidir. Bu işlemi yapmak için kameralarınızı uygulamaya tanımlamanız gerekmektedir.

XVR pro çalışmıyor diyorsanız lütfen yazımızı dikkatlice okumaya devam edin. Tanımlama işlemini gerçekleştirmek için oturum açmanız gerekmektedir. Hesabınızı oluşturabileceğiniz gibi, doğrudan oturum açmanızda mümkündür.

“Yeni Ekle” ifadesine tıklayarak cihaz adı ve seri no bilgilerinizi uygulamaya girmeniz gerekmektedir. İsterseniz cihazınızın QR kodunu taratabilir ve doğrudan bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. “Kaydet”e dokunarak ayarlarınızı tamamlayabilirsiniz.

XVR Pro APK uygulaması ile tüm kameralarınızı internet bağlantınızı kullanarak gözlemleyebilirsiniz. Evde bıraktığınız hayvanlarınızı, işyerinizdeki çalışanlarınızı uygulama yardımıyla kontrol edebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)