Xtreme Motorbikes APK 1.8

Icon Xtreme Motorbikes APK 1.8
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Xtreme Motorbikes Online İle Arkadaşlarınla Birlikte Sürüş Yapmak İster Misin? Xtreme Motorbikes APK Menüsü Oyununda Motosiklet Üzerinde Akrobatik Hareketler Yap!

Bilgisi Xtreme Motorbikes

İsim Xtreme Motorbikes
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4w+
Son Sürüm 1.8
Boyut 65.41 Mb
Kategori Yarış
Geliştirici Xtreme Games Studio
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.mehdirabiee.XtremeMotorbikes
Şimdi İndir

Xtreme Motorbikes APK Nedir?

Xtreme Motorbikes APK Son Sürüm oyunu, motosiklet sürme deneyimini hız sınırlarını zorlayarak yaşayabileceğiniz mobil bir oyunudur.

Sürüş yaparken tehlikeli manevralar yapabilir, arkanıza yolcu bindirebilirsiniz. +20 farklı motosiklet ile sürüş tecrübesini deneyimleyebilirsiniz. Akrobatik hareketler yaparak ön ve arka tekerinizi kaldırabilirsiniz.

Gerçekçi bir fizik üzerine kurulu olan oyununda, ses efektleri, lastik sesleri, turboşarj sesleri, 3 boyutlu grafikler ve eğlence dolu dakikalar sizleri beklemektedir.

Xtreme Motorbikes APK Money ile birlikte sınırsız para sahibi olabilirsiniz. Oyununu Xtreme Motorbikes İndir ile sitemizden Android ve iOS sistemli akıllı cihazlarınıza indirebilirsiniz.

Xtreme Motorbikes APK oyunu, “Xtreme Games Studio” tarafından 17 yaş ve üzeri kullanıcılara sunulmuştur. Eğlenceli bir motosiklet sürüş tecrübesini oyunculara sunmaktadır.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)