Xtreme Drift 2 APK 2.2

Icon Xtreme Drift 2 APK 2.2
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Xtreme Drift 2 APK İndir Mobil Cihazından Hayalindeki Arabayı Kullanmaya Başla, İstediğin Gibi Modifiye Yap! Xtreme Drift 2 APK İle Heyecanlı Yarışlara Katıl!

Bilgisi Xtreme Drift 2

İsim Xtreme Drift 2
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 2.2
Boyut 51 MB
Kategori Yarış
Geliştirici Xtreme Games Studio
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.mehdirabiee.xtremedrift2
Şimdi İndir

Xtreme Drift 2 Nedir?

Drift yaparak çeşitli araçları kullanabileceğiniz, gerçekçi fizik üzerine kurulmuş araba kullanma simülasyonu oyunudur. “Xtreme Games Studio” tarafından geliştirilmiştir.

4 farklı modu oynayabileceğiniz Xtreme Drift 2 APK oyunu içerisinde, 3 boyutlu grafikler kullanılmıştır. +30 adet aracı kullanabilir, yarışlara katılabilir, polisten kaçmak için hız limitlerini zorlayabilirsiniz.

Oyunda kazanacağınız başarılar ile aracınızı geliştirebilir ve kişiselleştirebilirsiniz. Ayrıca, arabanızın motor sesini kişiselleştirmeniz için 40 farklı ses seçeneği bulunmaktadır.

Xtreme Drift 2 APK Son Sürüm ile oyunun son çıkan versiyonunu oynayabilirsiniz. Oyuna hemen başlamak için Android sistemli cihazınıza Xtreme Drift 2 APK Download ile oyunu indirebilirsiniz.

Xtreme Drift 2 APK oyununda diğer araçlarla rekabete girebilir, sürüş kabiliyetinizi geliştirebilirsiniz. Eğlenceli bir oyun deneyimine hazır mısınız?

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)