Xiaomi Game Turbo APK 5.0

Icon Xiaomi Game Turbo APK 5.0
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Game Turbo Xiaomi Uygulamasını Tüm Akıllı Cihazlarınızda İle Birlikte Kullanabilirsiniz! Xiaomi Game Turbo 4.0 APK Menüsü İle Cihazını Kolayca Optimize Et!

Bilgisi Xiaomi Game Turbo

İsim Xiaomi Game Turbo
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0 +
Son Sürüm 5.0
Boyut 57 MB
Kategori Aksiyon
Geliştirici Xiaomi Inc.
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Xiaomi Game Turbo APK Nedir?

Kullandığınız akıllı cihazın işletim sistemini ve performansını, oynayacağınız oyun ve uygulamalar için maksimum değerlere ayarlayan bir optimizasyon programı, uygulamasıdır.

Xiaomi Game Turbo Ses Değiştirici ve grafik ayarlayıcı özellikleri ile kullandığınız cihazın oyun ve uygulama odaklı çalışmasını sağlamaktadır.

Bu sayede cihazınızdan en yüksek verimi alarak oyun oynamanız ve programları yürütmeniz sağlanmaktadır. Kasma, donma ya da takılma gibi problemler en aza düşürülmektedir.

“Xiaomi Inc.” isimli şirket, uygulamasını kendi cihazları için geliştirmiştir. Uygulama, Xiaomi Game Turbo Güncelleme versiyonu ile birlikte tüm mobil cihazlarda kullanılabilmektedir.

Xiaomi Yeni Game Turbo özellikleriyle birlikte yeni ya da eski bir cihazınız olsa da güvenle kullanabileceğiniz bir uygulamadır. Uygulamasını sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Xiaomi Game Turbo 3.0 ile akıllı cihazınızdan aldığınız verimi artırabilirsiniz. Eğlenceli oyunlar oynarken daha iyi grafik ve akış hızına sahip olabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)