Wps Wpa Tester Premium APK rc-5.38811

Icon Wps Wpa Tester Premium APK rc-5.38811
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Wpa Wps Tester APK Premium Uygulaması Aracılığı İle Wifi Bağlantı Hızını Test Et! Wps Tester Premium APK Reklamsız Uygulaması İle Güvenlik Sorunlarınızı Düzeltebilirsiniz!

Bilgisi Wps Wpa Tester Premium

İsim Wps Wpa Tester Premium
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm rc-5.38811
Boyut 20.04 Mb
Kategori Alet
Geliştirici Sangiorgi Srl
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.tester.wpswpatester
Şimdi İndir

Wifi Wps Wpa Tester Premium Nedir?

Wifi isimli internet bağlantısı, modem aracılığı ile akıllı cihazlarımız üzerinden kablosuz olarak internete bağlanmamızı yarayan bir teknolojinin isimlendirmesidir.

“Wi-Fi” dilimizde kablosuz bağlantı alanı anlamına gelmektedir. İnternet alanı içerisinde bağlantı hızıyla doğru orantılı olarak birden fazla cihaz aynı anda internet hizmetini kullanabilmektedir.

Birden fazla cihazın bağlı olduğu bir Wi Fi erişim noktasında, cihaz güvenliğini kontrol altına almak zorlaşmaktadır. Örneğin, bir kafede ortak kullanım hizmeti veren internet bağlantısına bağlandığınızda, cihazınızda bir takım güvenlik zaafiyeti oluşmaktadır.

Kötü niyetli kullanıcılar aynı bağlantıya sahip oldukları diğer kullanıcıların cihazlarına erişebilmekte ve kişisel bilgilerini kopyalayabilmektedir.

Bu sorunun önüne geçerek güvenlik seviyesini üst düzeye çıkarmak için “Sangiorgi Srl” isimli geliştirici tarafından Wps Wpa Tester Premium APK 2022 uygulaması geliştirilmiştir.

Wps Wpa Tester Premium APK İndir ile uygulamayı sitemizden cihazınıza indrebilirsiniz. Wps Wpa Tester Premium APK Son Sürüm ile uygulamanın güncel versiyonunu kullanabilirsiniz.

Wps Wpa Tester Pro APK aracılığı ile Wifi bağlantısı ile kullandığınız internet erişiminde maksimum güvenlik sağlayabilir, isterseniz internet hızınızı ölçebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)