World Truck Driving Simulator APK 1.335

Icon World Truck Driving Simulator APK 1.335
★★★★★ ★★★★★
Rapor

World Truck Driving Simulator APK Kullan Ve Avantajları Kaçırma! World Truck Driving Simulator APK Kullanarak Oyunda Kolayca İlerleyebilirsin!

Bilgisi World Truck Driving Simulator

İsim World Truck Driving Simulator
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 1.335
Boyut 59.31 Mb
Kategori Simülasyon
Geliştirici Dynamic Games Ltda
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.dynamicgames.worldtruckdrivingsimulator
Şimdi İndir

World Truck Driving Simulator Nedir?

Kamyon şoförlüğü yaparak, simülatör deneyimi yaşayabileceğiniz bir oyundur.

Oyunda “PEGI3” isimli sertifika bulunmaktadır. Bu sertifika, uygulamanın veya oyunun, +3 yaş kullanıcılar için uygun olduğunu temsil etmektedir.

World Truck Driving Simulator, Oyun Özellikleri

Oyun içerisinde kullanıcıya sunulmuş birçok çeşitli araç bulunmakla birlikte, yeni güncellemelerle araç sayısı artmaktadır. World Truck Driving Simulator APK ile, istediğiniz aracı satın alabilirsiniz.

Gerçeğe yakın bir tecrübe oluşturabilmek için fizik ve mekanik oyuna entegre edilmiştir. Bu sayede, gerçekçi bir sürüş tecrübesi kullanıcılara sunulmaktadır.

Örneğin, sürüş kabininde bulunan süspansiyon kullanım esnasında gerçekçi bir tecrübe yaşatmaktadır. World Truck Driving Simulator APK İndir sürüş tecrübesine sende katıl!

Oyunda detaylara olabildiğince yer verilmeye çalışılmıştır. Sürüş yaparken ani bir yağmura yakalanabilirsiniz. Sürücünüzün konumunu kabin içerisinde istediğiniz gibi ayarlamanıza olanak tanınmıştır.

Android ve iOS sistemini destekleyen tüm cihazlarda çalışmaktadır. World Truck Driving Simulator APK Son Sürüm ile birlikte oyunun güncel versiyonuna sahip olabilirsiniz.

“Dynamic Games Ltda” sağlayıcısı tarafından kullanıcılara sunulmuş olan World Truck Driving Simulator APK ile, sürüş deneyimini tecrübe edin.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)