World Conqueror 4 APK 1.7.0

Icon World Conqueror 4 APK 1.7.0
★★★★★ ★★★★★
Rapor

World Conqueror 4 APK Oyununda 2. Dünya Savaşı Seni Ve Önderliğini Bekliyor! World Conqueror 4 Oyunu İçerisinde Online Olarak Gerçek Oyuncularla Mücadele Et!

Bilgisi World Conqueror 4

İsim World Conqueror 4
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 1.7.0
Boyut 104.47 Mb
Kategori Strateji
Geliştirici EasyTech
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.easytech.wc4.android
Şimdi İndir

World Conqueror 4 APK Nedir?

Dünya Savaşı içerisinde askeri stratejiniz ile birlikte rol alabileceğiniz mobil bir online oyunudur. Birliklerinizi kumanda ederek savaşın içerisinde mücadele etmeye hazır mısınız?

World Conqueror 4 Türkçe dil desteğine sahip olarak kullanıcılara sunulmaktadır. Ordunuzu, birliklerinizi ve teknolojinizi yükselterek savaş stratejisi geliştirmek, oyunun temel amacını oluşturmaktadır.

World Conqueror 4 Mega APK oyunu içerisinde 50 farklı ülke ve tarihe ismini kazımış olan 220’den fazla general bulunmaktadır. Ayrıca, 210’dan fazla askeri kuvvet ve saldırı taktiği yer almaktadır.

World Conqueror 4 Modern War oyununda kara, hava ve deniz üzerinden saldırı yapabilirsiniz. Uçaklarınızı, tanklarınızı, zırhlı birliklerinizi ve gemilerinizi aktif bir şekilde kullanabilirsiniz.

Oyunu içerisinde başarılarınız doğrultusunda madalyalar kazanabilirsiniz. Kazandığınız madalyalarınız ile generallerinizi yükseltebilirsiniz. Oyunu sitemizden akıllı cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

World Conqueror 4 APK oyunu, “EasyTech” isimli geliştirici tarafından 10 yaş ve üzerindeki oyunculara sunulmuştur. “Strateji Oyunları” isimli oyun kategorisinde yer almaktadır.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)