World Conqueror 3 APK 1.8.0

Icon World Conqueror 3 APK 1.8.0
★★★★★ ★★★★★
Rapor

World Conqueror 3 İle, Oyundaki Tüm Sınırlamaları Ortadan Kaldır! World Conqueror 3 APK Download İle, Oyunu Mobil Cihazınızdan Oynayabilirsiniz!

Bilgisi World Conqueror 3

İsim World Conqueror 3
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.1+
Son Sürüm 1.8.0
Boyut 100.98 Mb
Kategori Strateji
Geliştirici EasyTech
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.easytech.wc3
Şimdi İndir

World Conqueror 3-WW2 Strategy Nedir?

Harita üzerinde ordunuzu kurup güçlendirerek, diğer bölgelere belirli bir strateji izleyerek saldırıp ele geçirme amacıyla oynanan bir strateji oyunudur.

World Conqueror isimli oyun serisinin 3. oyunudur. “EasyTech” isimli yayıncı tarafından tüm yaş gruplarındaki oyunculara sunulmuştur. iOS ve Android sistemli cihazları desteklemektedir.

  1. Dünya Savaşı zamanında geçen World Conqueror 3 APK oyunu içerisinde, soğuk savaş, modern savaş gibi deneyimleri tecrübe etmenize olanak tanınmıştır.

50 farklı ülke ve 200 farklı generali oyun içerisinde kullanabilirsiniz. World Conqueror 3 APK ile, madalyalara ulaşabilirsiniz.

Özel becerilerinizi geliştirebilir, generallerinizin tecrübesini arttırabilir, askeri birlikleri ve nükleer silahları kullanabilirsiniz.

Düşmanlarınızla sert bir rekabete girebilirsiniz. World Conqueror 3 APK İndir ile, oyunu Android sistemli cihazınıza indirebilirsiniz.

World Conqueror 3 APK oyununda kariyer ile oynayarak, 150 askeri görevi yerine getirebilir, zorluk seviyesini istediğiniz ölçüde ayarlayabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)