Wonder Zoo APK 2.1.1a

Icon Wonder Zoo APK 2.1.1a
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Wonder Zoo Animal Rescue APK Oyununda Kendi Hayvanat Bahçeni Kurabilirsin! Wonder Zoo APK İndir Ve Oyun İçerisinde İstediğin Şeye Sahip Ol!

Bilgisi Wonder Zoo

İsim Wonder Zoo
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 2.3+
Son Sürüm 2.1.1a
Boyut 51M
Kategori Gündelik
Geliştirici Gameloft SE
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.gameloft.android.ANMP.GloftZRHM
Şimdi İndir

Wonder Zoo: Animal Rescue Nedir?

Hayvan koruyucusu takımında rol alarak, hayvanları koruma amacı ile oynanan mobil oyundur.

Oyunun hikayesinde, Jack isimli karakter hayvan koruyucusu takımına ihanet etmiş ve hayvanları kaçırmıştır. Kullanıcı, bu takıma yardım ederek oyunu oynamaktadır.

Macera içerisinde hayvanları bulup kurtarabilir ve vahşi doğayı yakından tanıyabilirsiniz. Zarar görmüş hayvanları bulup tedavi edebilir ve kötü kalpli Jack’ten koruyabilirsiniz.

Bu hayvanların tedavi işlemlerini kendi hayvanat bahçenizde gerçekleştirebilir ve onları eski sağlıklarına kavuşturabilirsiniz.

Wonder Zoo APK oyununda ilerlerken, tamamlamanız gereken çeşitli görevler bulunmaktadır. Görevleri tamamladıkça kazanç ve ödül elde etmeniz mümkündür.

Wonder Zoo APK Android ve iOS sistemli cihazlar için, “Gameloft SE” isimli video oyun geliştiricisi tarafından sunulmuştur. Wonder Zoo APK Download ile oyunu, Android cihazınıza sitemizden indirebilirsiniz.

Wonder Zoo APK oyunu, 7 farklı haritada geçmektedir. Doğayı keşfedebileceğiniz bu haritalarda, dinazorları görebilirsiniz. Anka kuşu, tek boynuz gibi efsanevi canlıları bulmak için maceraya çıkabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)