Winx Bloomix Quest APK 2.0.1

Icon Winx Bloomix Quest APK 2.0.1
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Winx Bloomix Quest İndir Ve Koşu Oyununda Winx Çizgi Filmindeki Karakterleri Kullanın! Bloomix Quest APK Oyununu Ücretsiz Olarak Sitemizden İndirebilirsiniz!

Bilgisi Winx Bloomix Quest

İsim Winx Bloomix Quest
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 2.0.1
Boyut 2.6 MB
Kategori Aksiyon
Geliştirici Apps Ministry Inc
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Winx Bloomix Quest Game Nedir?

Popüler çizgi filmlerden birisi olan “Winx” isimli serinin, mobil oyun versiyonudur. Oyun içerisinde kullanıcı koşu yaparak engellerden geçmeye çalışmaktadır.

Winx Club Bloomix Quest APK oyununun karakteri olan Winx bir peridir ve kanatları bulunmaktadır. Kanatlarınızı kullanarak oyunda kısa uçuşlar yapabilirsiniz. Güçlendirmeleri alarak bonus elde edebilir, motosiklet kullanabilirsiniz.

Sihirli bir dünyada geçen Winx Bloomix Quest APK oyununda büyü kullanabilirsiniz. Yaptığınız büyü zamanın akışınının yavaşlamasını sağlamaktadır. Mobil oyun, “Apps Ministry Inc” tarafından iOS ve Android cihazlar için geliştirilmiştir.

Winx Bloomix Quest APK oyunu içerisinde grafikler kaliteli bir şekilde tasarlanmıştır. Mobil oyunu sitemizden eklentisiyle ve sınırsız özelliklerle indirebilirsiniz.

Winx Bloomix Quest APK oyununda zorlu parkurlardan geçerek yeni bir rekora doğru koşu yapabilirsiniz. Karakterinizi kolayca yönlendirebilir, eğlenceli bir oyun deneyimini tecrübe edebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)