WhatsApp Plus APK v17.30

Icon WhatsApp Plus APK v17.30
★★★★★ ★★★★★
Rapor

WhatsApp Plus 2022 Reklamsız İndir Ve Özelliklerini Hemen Kullanmaya Başla! Kolay Kurulumu Ve Özgürce Kontrol Edebileceğiniz Ayarları İle WhatsApp Plus APK Sınırları Kaldırıyor!

Bilgisi WhatsApp Plus

İsim WhatsApp Plus
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm v17.30
Boyut 38 MB
Kategori İletişim
Geliştirici AlexMods
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Giriş

Mobil cihazların günümüzde yaygınlaşmasının ardından, her geçen gün belirli özellikleri değişmekte ve kullanıcıya daha iyi hizmet veren cihazlar üretilmektedir.

Sürekli elimizin altında olan, taşıma ve kullanım kolaylığı sunan bu cihazlar, hayatımızın önemli bir parçasını oluşturmaktadır.

Cihazımızın şarjı bitince yada herhangi bir sebepten internetimizi kullanamadığımız zaman, eksiklik hissetmekte ve sosyal platformlarla irtibatımız kesilmektedir.

whatsapp plus apk

Günümüzde mobil cihazlar sadece telefon açma eyleminin yanında birçok farklı işimizi kolayca halletmemizi sağlamaktadır.

Büyüklerimizin eskiden mektuplarla haberleştiğini dinlediğimizde, o zamanların zorluklarını tam anlamıyla anlamak, her zaman ulaşabileceğimiz bir mobil cihaz rahatlığıyla mümkün olmamaktadır.

Telefonla konuşup sosyal hayatımızdaki insanlarla iletişime geçmek yerine, hızlı mesajlaşma uygulamalarını günümüzde daha çok kullanmaktayız.

Bu durumun oluşturan önemli ana sebepler vardır. Hızlı mesaj yazarak iletişim kurmak daha kolaydır. Üstelik mesajlaşırken tüm dikkatinizi karşınıza vermeniz gerekmemektedir.

Mesajlaşırken başka bir işle uğraşabilir, işinizin arasında veya işinizi bitirdiğiniz zaman saniyeler içerisinde mesajınızı atıp, gönderebilirsiniz.

Mesajlaşmanın kolaylıkları internet ortamında daha kullanışlı bir hale gelmiştir. Eskiden sadece bilgisayarda kullanılan mesajlaşma uygulamalarını artık cebimizde taşıyabiliyoruz.

Bu uygulamalardan dünyada en çok kullanılanı “WhatsApp” isimli uygulamadır.

WhatsApp Nedir?

WhatsApp, hızlı mesajlaşmaya emoji denilen durum ifadelerini göndermeye ve almaya, irtibat kurmak istediğiniz kişiye saniyeler içinde mesaj ve ses kayıt göndermenizi sağlayan bir uygulamadır.

Ayrıca bu uygulamayı kullanarak telefonumuzun listesine kayıtlı herhangi bir kullanıcıyı internet üzerinden sesli ve görüntülü olarak arayabilmemizi sağlar.

whatsapp plus özellikleri

İçeriklerimizi hızlı bir şekilde karşı tarafa transfer etmemiz için gerekli altyapıya sahiptir.

Kullanıcılara sunduğu avantajların yanında, kontrol edilemeyen bazı dezavantajları da bulunmaktadır. Bu açıklarını kapatmak için ortaya çıkarılan WhatsApp Plus Özellikleri kullanıcıları memnun etmektedir.

WhatsApp Plus Nedir ?

Kullanıcılar arasında popüler olan WhatsApp uygulamasının kısıtlamalarını ve eksiklerini tamamlayan, detaylarını kontrol etmenize imkan sunan bir uygulamadır.

WhatsApp Plus APK 2022 Kullanıcılara Hangi Avantajları Sunmaktadır?

Kullanıcılar, WhatsApp uygulamasını daha özgürce kullanarak kişiselleştirilmiş gizlilik ayarlarına sahip olurlar.

Bu ayarları istedikleri gibi değiştirebilir, istekleri doğrultusunda güncelleyebilir ve kişiselleştirebilirler.

Bilindiği üzere WhatsApp uygulamasında mesaj gönderildiğinde, karşı taraf mesajı okuduğu anda mesajın yanında bulunan tik işareti mavi renge dönmektedir.

Göndericiye “Mesajı gönderdiğiniz kişi, mesajınızı gördü” bilgisini veren  mavi tik işaretini, kontrol etmenize olanak tanır.

Aynı zamanda, kullanıcı mesaj gönderirken “yazıyor, kayıt ediyor” gibi bilgilendirmeleri de isteğiniz doğrultusunda karşı taraf ile paylaşmanıza imkan sunar.

whatsapp plus indir

WhatsApp Plus Profilime Kim Baktı ile, profilinizi ziyaret eden herhangi bir kullanıcıyı bilgilendirme olarak görebilirsiniz. Böylelikle profilinize hangi kullanıcı, ne zaman, kaç kere girmiş öğrenebilirsiniz.

Uygulama arayüzünde kullanılan temayı kendi zevkinize göre kişiselleştirebilmenizi sağlar. Daha Fazla Temaya kolayca ulaşabileceğiniz bir tema mağazası bulunmaktadır.

Bu mağazayı ziyaret edebilir ve tema indirebilirsiniz. Kendi beğenilerinize göre tema tasarlayabilir, uygulamayı bu tema ile kullanabilirsiniz.

Sohbet ekranında, gönderilen mesajlar baloncuk şeklinde gözükmektedir. Bu baloncukları isteğiniz doğrultusunda değiştirebilir, ve kişiselleştirebilirsiniz.

WhatsApp, kullanıcılarına 24 saatlik bir döngü içerisinde hikaye paylaşmalarına olanak tanır. 24 saat geçmesinin ardından bu veriler silinir.

WhatsApp Plus Son Sürüm listenizde bulunan kullanıcıların uygulama içinde yaptıkları güncellemeleri kayda almaktadır. Böylelikle son 24 saat içinde yapılan tüm değişiklikleri daha sonradan görme ayrıcalığı sunulmaktadır.

Dosya transfer işlemine olanak tanıyan WhatsApp ile karşılaştırıldığında, transfer kapasitesi daha fazla yükseltilmiştir.

Tek seferde 1 GB veriye kadar dosya aktarımı (video, ses, resim gibi) yapmanız mümkün hale getirilmiştir.

Uygulama Türkçe dilini desteklemekle beraber, Azerice ve İngilizce dillerini desteklemektedir. Sohbet içerisinde kullanıcıya sunulmuş olan dil çevirisini kullanarak yabancı arkadaşlarınızla daha akıcı bir iletişim kurmanızı sağlamaktadır.

whatsapp plus indir

WhatsApp içerisinde herhangi bir kullanıcıyla konuşurken, profil resmimizin altında “çevrimiçi” yazısı gözükmektedir. Bu yazıyı listemizde bulunan herhangi bir kullanıcı görebilmektedir.

O anda cevaplamak istemediğiniz bekleyen bir mesajınız var ise, bu durum size mesajı gönderen kişi tarafından yanlış anlaşılabilmektedir.

Bu durumu ortadan tamamen kaldırmak için WhatsApp Plus 2022 kullanabilirsiniz. Çevrimiçi Durumu değiştirebilirsiniz.

Tam tersi bir durumda herhangi bir sebepten ötürü, uygulamayı kullanmıyorken yani çevrimdışı olduğunuzda, çevrimiçi gözükmek isteyebilirsiniz.

Bu isteğinizi de Plus özellikleriyle karşılayabilirsiniz. Uygulama içerisinde olmadığınızda bile çevrimiçi gözükebilirsiniz. Bu işlemi gerçekleştirebilmek için uygulamanın, cihazınızda arka planda çalışması gerekmektedir.

whatsapp plus nedir

Sohbetlerinize belirli şifreler koyarak kilit ekranını aktifleştirebilirsiniz. Böylelikle koyduğunuz şifreyi bilmeyen herhangi bir kimse telefonunuzu eline alsa dahi, sohbetlerinize giremeyecektir.

Bu özelliklerin hepsinden yararlanmak ve daha fazla Ek Özellikler  keşfetmek istiyorsan, WhatsApp Plus APK İndir ve hemen kullanmaya başla!

Sıkça Sorulan Sorular, Hata ve Çözüm Önerileri

Kurulumu mobil cihazınıza yaptığınız “paket ayrıştırma” veya benzeri bir hatayı ekranınızda görüyorsanız, uygulamayı tekrar indirmeniz tavsiye edilmektedir.

Bu tarz hataların ana sebebi, uygulama indirilirken yaşanan bağlantı problemleri sonucunda, dosyaların eksik indirilmesi ve kurulumun başarılı bir biçimde tamamlanamamasıdır.

WhatsApp APK Plus kurulumu için öncelikle kullandığınız WhatsApp’ı silmeniz gerekmektedir. Bunu yapmadığınız takdirde “Yüklenemedi” hatasını kurulum esnasında görmeniz olasıdır.

whatsapp plus

WhatsApp Plus Download şu an için Android cihaz kullanıcıları için erişime sunulmuştur. Android cihazların 4.0 ve üzeri işletim sistemini kullanmaları gerekmektedir.

Kullanıcılara sunduğu özelliklerle dikkatleri üzerine toplamakta olan WhatsApp Plus sizinde kolaylıkla kullanabileceğiniz bir uygulamadır.

Benzer mesajlaşma uygulamasını görebilirsiniz: Fouad Whatsapp APK

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)