Whatsapp Karanlık APK 2.19.321

Icon Whatsapp Karanlık APK 2.19.321
★★★★★ ★★★★★
Rapor

WhatsApp Siyah Yapma Uygulaması İle WhatsApp Kullanımını Keşfedin! WhatsApp Karanlık APK İndir Ve Ekstra WhatsApp Özelliklerini Kullanmaya Başla!

Bilgisi Whatsapp Karanlık

İsim Whatsapp Karanlık
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 2.19.321
Boyut 39 MB
Kategori İletişim
Geliştirici Over a year ago
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

WhatsApp Karanlık Nedir?

Akıllı cihazlarımıza gelen son güncellemeler ile birlikte karanlık özelliği, gözü yormayan ve zengin görüntüsü ile dikkatleri üzerine topladı.

Kullanıcılar popüler iletişim platformu olan WhatsApp üzerinde karanlık özelliğini kullanmak istedikleri için çeşitli geliştiriciler karanlık özelliği adı altında bazı uygulamaları piyasaya sürdü.

Benzer mesajlaşma uygulamasını görebilirsiniz: Whatsapp Aero APK

WhatsApp Dark APK uygulaması da bu uygulamalardan birisidir. Uygulama karanlık özelliğini sunmamaktadır. WhatsApp gizlilik ayarlarınızı değiştirmenize olanak tanımaktadır.

Karanlık WhatsApp uygulaması aracılığı ile mavi tık ayarı yapabilirsiniz. Size gelen bir mesajı okusanız bile, karşı tarafa giden mavi tık bildirimini görünmez olarak ayarlayabilirsiniz.

WhatsApp Dark Mode APK ile çevrimiçi görünümünüzü değiştirebilirsiniz. Uygulama içerisinde gezinseniz bile, diğer kullanıcılar sizi görememektedir.

WhatsApp Karanlık APK uygulamasını internet sitemizden Android cihazınıza indirebilirsiniz. Gizlilik özelliklerinizi istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)