Whatsapp Gold APK 25.00

Icon Whatsapp Gold APK 25.00
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Gold WhatsApp Özelliklerinden Hemen Faydalanmaya Başlamak İster Misiniz? Golden WhatsApp İle WhatsApp Uygulaması Üzerinde Tam Kontrol Sağlayabilirsiniz!

Bilgisi Whatsapp Gold

İsim Whatsapp Gold
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.1+
Son Sürüm 25.00
Boyut 45 MB
Kategori İletişim
Geliştirici Altornedo7
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

WhatsApp Gold Nedir?

Günlük hayatımızdaki sosyal iletişimi sağlamamızda oldukça aktif rol oynayan WhatsApp isimli uygulamanın kullanım özelliklerini artıran bir uygulamadır.

WhatsApp uygulamasının oldukça popüler olması ile birlikte, kullanıcıyı kısıtladığı bazı noktalar bulunmaktadır. Bu noktalarda tam bir kontrol sağlamak için, Whatsapp Gold Son Sürüm uygulaması Android kullanıcılarının yardımına koşmaktadır.

Benzer mesajlaşma uygulamasını görebilirsiniz: Whatsapp Karanlık APK

WhatsApp Gold İndir uygulamasıyla görünümünüzü tamamen gizleyebilirsiniz. Durum açıklamanızı 130 karakter sınırına takılmadan, 255 karaktere kadar yazabilirsiniz.

Uygulama aracılığı ile tek seferde 90 resim gönderebilirsiniz. 30 Mb boyutuna kadar video gönderme seçeneğiniz de bulunmaktadır. Uygulamayı istediğiniz gibi kilitleyebilir, şifre koyabilir ve gizliliğinizi güvence altına alabilirsiniz.

Uygulama aracılığı mavi tik kaldırma özelliğini kullanabilir, karşı taraftan gelen bir mesajı okusanız bile, okundu bilgisini karşı tarafın görmesini engelleyebilirsiniz.

Mesaj zamanlayıcısını kullanarak istediğiniz bir saatte otomatik mesaj gönderebilir, telefonunuza bakamayacağınız durumlarda otomatik yanıt özelliğini kullanabilirsiniz.

Uygulamanın, arka planınızın ve sohbet pencerelerinizin renklerini değiştirebilirsiniz. İstediğiniz bir yazı tipini seçebilirsiniz. WhatsApp Gold APK İndir ile uygulamayı sitemizden indirebilirsiniz.

Whatsapp Gold APK uygulamasını kullanarak geliştirilmiş bir WhatsApp kullanım deneyimini tecrübe edebilirsiniz. Güvenliğinizi ön planda tutarak, ayarlarınızı kişiselleştirebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)