Whatalert Premium APK 0.0.7

Icon Whatalert Premium APK 0.0.7
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Whatalert APK Aracılığı İle Çevrimiçi WhatsApp Bildirimlerini Alabilirsiniz! Whatalert Nasıl Kullanılır Diye Soruyorsanız, Yazımızı Okumaya Başlayabilirsiniz!

Bilgisi Whatalert Premium

İsim Whatalert Premium
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 2.3.4+
Son Sürüm 0.0.7
Boyut 4 MB
Kategori İletişim
Geliştirici One media
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Whatalert APK Nedir?

WhatsApp uygulamasını kullanarak arkadaşlarınız ve çevrenizdeki insanlarla sürekli iletişim kuruyorsanız, Whatalert Connect ile birlikte ekstra WhatsApp özelliklerine sahip olabilirsiniz.

Mobil uygulamasını kullanarak, WhatsApp üzerinde kimin ne zaman çevrimiçi olduğunu öğrenebilir ve sizi engelleyen kullanıcıları tespit edebilirsiniz.

Whatalert Kullananlar arasında en çok beğenilen bir diğer özellik, listenize eklediğiniz kullanıcılar profil fotoğraflarını değiştirseler bile, o fotoğrafları görme ayrıcalığına sahip olmaktır.

Yakından takip etmek istediğiniz birisi mi var? Whatalert Ücretsiz olarak birçok özelliği kullanıcılara sunuyor ve uygulamasını reklamsız olarak sitemizden hemen indirebilirsiniz.

Uygulamanın güncel versiyonunu kullanarak en son çıkarılan özelliklere erişim sağlayabilirsiniz. Bildirim ayarlarınızı düzenleyebilir, ilgilendiğiniz bir kişi online olduğu anda bildirim alabilirsiniz.

Whatalert Premium APK uygulaması, “JoshMedia B.V” isimli geliştirici tarafından kullanıcılara sunulmuştur. WhatsApp uygulamasının kullanıcılara izin vermediği özellikleri kullanmak için geliştirilmiştir.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)