Westland Survival APK 5.1.1

Icon Westland Survival APK 5.1.1
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Westland Survival APK İndir Ve Mobil Cihazından Maceraya Katıl! Westland Survival APK Son Sürüm İle, Oyunun Güncel Versiyonunu Oynamaya Başlayabilirsiniz.

Bilgisi Westland Survival

İsim Westland Survival
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 6.0+
Son Sürüm 5.1.1
Boyut 70.74 Mb
Kategori Macera
Geliştirici Helio Games
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.heliogames.westland
Şimdi İndir

Westland Survival - Vahşi Batı'da Hayatta Kal Oyunu Nedir?

Vahşi batıda kanunu temsil eden bir kovboy ile, hayatta kalma mücadelesi vererek suçluları yakalayabileceğiniz bir mobil oyundur.

Westland Survival APK oyunu, “Helio Games” tarafından yayınlanmıştır. 13 yaş ve üzerindeki kullanıcılara sunulmuştur. Android ve iOS sistemli cihazlarda oynanmak üzere geliştirilmiştir.

Vahşi batı içerisinde geçen Westland Survival APK 2021 oyununda, kendi çiftliğinizi inşa edebilir ve kişiselleştirebilirsiniz. Geyik avına çıkabilir, madencilik yapabilir at sürebilirsiniz.

Tabanca, tüfek gibi çeşitli silahları kullanarak, gangsterlerle çatışma içine girebilirsiniz. Doğrudan saldırı yaparak yumruk atabilir ve rakibinizi etkisiz hale getirebilirsiniz.

Westland Survival Full APK İçerisinde, topladığınız malzemeler ile yeni eşyalar yapabilir, yeni ekipmanlara sahip olabilirsiniz. Görevlerinizi tamamlayarak ödül elde edebilirsiniz.

Westland Survival APK oyunu ile vahşi batıda keyifli bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. Oyunu sitemizden Android cihazınıza indirebilir ve oynamaya hemen başlayabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)