West Game APK 6.0.0

Icon West Game APK 6.0.0
★★★★★ ★★★★★
Rapor

West Game APK Oyunu İçerisinde Aksiyon Dolu Bir Maceraya Katılabilirsiniz! West Game APK Download İle Oyununu Ücretsiz Olarak İndirebilirsiniz!

Bilgisi West Game

İsim West Game
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 6.0.0
Boyut 267.94 Mb
Kategori Strateji
Geliştirici Lexiang
Fiyat Bedava
Google Play Linki leyi.westgame
Şimdi İndir

West Game APK Nedir? 

Vahşi batının acımasız kurak toprakları içerisinde geçen West Game APK Android Oyunu içerisinde, aksiyon dolu bir mücadeleye kovboy olarak katılabilirsiniz. At sürebilir, birçok çeşitli silahı ve patlayıcı malzemeleri kullanabilirsiniz.

Kendi kasabanızı kurabilir ve yükseltmeler yaparak geliştirebilirsiniz. Karakterinizi daha güçlü bir hale getirerek yeni özellikleri açabilir ve seviye atlayabilirsiniz. Kendi ordunuzu kurabilir ve online oyuncular ile rekabet içerisine girebilirsiniz.

Arkadaşlarınızla ittifak kurabilir ve güçlerinizi birleştirerek yardımlaşabilirsiniz. Diğer oyuncuların bulunduğu sohbet kanallarına giriş yapabilir, taktik ve strateji belirleyebilirsiniz. West Game APK ile paraya sahip olabilirsiniz.

Oyunda sunulan etkinliklere katılarak birçok farklı ödülü kazanmak için mücadele edebilirsiniz. West Game APK Obb dosyalarına sitemizden ulaşabilirsiniz. West Game APK İndir bağlantısını kullanarak oyunu akıllı cihazlarınıza indirebilirsiniz.

West Game APK oyunu, “Lexiang” isimli oyun geliştiricisi tarafından geliştirilmiştir. Kovboy olma deneyimi tecrübe edebileceğiniz özelliklerine sahip online bir aksiyon oyunudur.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)