Web Video Caster Premium APK 2.0.0

Icon Web Video Caster Premium APK 2.0.0
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Web Video Caster Premium APK İçerisindeki Tarayıcıyı Kullanarak İstediğiniz Videoyu Cihazınıza İndirebilirsiniz. Web Video Cast APK İle İçeriklerinizi TV'den İzleyin!

Bilgisi Web Video Caster Premium

İsim Web Video Caster Premium
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.1+
Son Sürüm 2.0.0
Boyut 7.38 Mb
Kategori Video Oynatıcı & Düzenleyici
Geliştirici InstantBits Inc
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.instantbits.cast.receiver
Şimdi İndir

Web Video Caster Nedir?

Akıllı cihazınızdaki video içeriklerini televizyon üzerinde oynatmanızı ve görüntülemenizi sağlayan bir uygulama, programdır. “InstantBits Inc” isimli geliştirici tarafından geliştirilmiştir.

“Video Oynatıcılar ve Düzenleyiciler” isimli kategoride bulunan uygulama içerisinde internet tarayıcısı bulunmaktadır. Bu tarayıcıyı kullanarak internetteki herhangi bir videoyu cihazınıza indirebilirsiniz.

Web Video Caster Receiver APK uygulaması özel olarak geliştirilmiştir ve sitelerde gezinirken karşınıza çıkan pop-up’ları otomatik olarak engellemektedir. İzlemek istediğiniz videoları sıraya dizerek ardı ardına izleyebilirsiniz.

Android cihazınıza sitemizden Web Video Caster İndir ile uygulamayı indirebilir, telefonunuzdaki videolarınızı büyük tv ekranında izlemeye başlayabilirsiniz.

Web Video Caster Premium APK uygulaması aracılığı ile tek bir uygulama kullanarak birçok işleve aynı anda sahip olabilirsiniz. Cihazınıza indirdiğiniz videoları, çevrimdışıyken de izleyebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)