Wattpad APK 10.29.0

Icon Wattpad APK 10.29.0
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Wattpad Pro APK Özelliklerini Mobil Cihazınız İle Hemen Kullanmaya Başlayabilirsiniz! Wattpad APK Premium İndir Ve Çevrimiçi Olarak Yeni İnsanlar İle Tanış!

Bilgisi Wattpad

İsim Wattpad
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.3+
Son Sürüm 10.29.0
Boyut 52.04 Mb
Kategori Kitaplar ve Referans
Geliştirici Wattpad.com
Fiyat Bedava
Google Play Linki wp.wattpad
Şimdi İndir

Wattpad – Hikayelerin Yaşadığı Yer Nedir?

Kullanıcıların kendi yazdıkları hikayeleri ile birlikte çevrimiçi olarak diğer kullanıcılar ile etkileşime girebilecekleri bir mobil uygulamadır. “Wattpad.com” isimli uygulama geliştiricisi tarafından geliştirilmiştir.

Günlük hissettiğiniz ruh haline göre kullanıcıların ve usta yazarların hikayelerine ulaşabileceğiniz Wattpad APK 2022 uygulaması, 90 milyonun üzerinde kullanıcı kitlesine sahiptir.

50’den fazla farklı dil ile yazılan hikayeler tüm kullanıcıların uygulama içerisinde keyifli vakit geçirmesine olanak tanımaktadır. Ayrıca yazılan hikayeler, türlerine göre farklı kategorilerde bulunmaktadır.

Okumak istediğiniz hikayeleri favorilerinize ekleyebilirsiniz. Favorilerinizde bulunan hikayeleri internet bağlantınız olmadığında da okuma imkanınız bulunmaktadır.

Okuduğunuz hikayelere yorum yapmanıza olanak tanıyan uygulamayı Wattpad APK Android ile cihazınıza sitemizden indirebilirsiniz. Wattpad Premium APK Eski Sürüm sonrasında gelen güncel versiyonu kullanabilirsiniz.

Etkileyici hikayeleriniz ile kendi deneyimlerinizi diğer kullanıcılarla paylaşabileceğiniz Wattpad Pro APK uygulaması, boş zamanlarınızda akıllı cihazınızdan keyifli vakit geçirmenize olanak tanımaktadır.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)