War Robots APK 8.8.10

Icon War Robots  APK 8.8.10
★★★★★ ★★★★★
Rapor

War Robots APK İle Dev Robotları Kullanmaya Başlayın! Taktiksel Zekanızla Düşmanları Ortadan Kaldırın! War Robots APK Para 2022 İle Avantaj Elde Et!

Bilgisi War Robots

İsim War Robots
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 8.8.10
Boyut 155.99 Mb
Kategori Aksiyon
Geliştirici PIXONIC
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.pixonic.wwr
Şimdi İndir

War Robots Nedir?

Kullanıcıların dev robotları kullanarak savaşa katılabildikleri, mobil cihazlarda oynanmak için tasarlanmış bir aksiyon oyunudur.

“PIXONIC” isimli oyun geliştiricisi tarafından 10 yaş ve üzeri kullanıcılara sunulmuştur.

Online olarak, dünya üzerindeki tüm oyuncular ile PvP savaşına katılabilirsiniz. Savaşlarda kendi stratejinizi geliştirebilir, rakibinizi yok etmek için taktiklerinizi uygulayabilirsiniz.

Oyun içerisinde, farklı görünümde +50 adet robot bulunmaktadır. Robotunuzu silahlar ve çeşitli ekipman ile kuşatabilirsiniz.

Kendi oyun stilinize en uyumlu silahları bir arada kullanabilirsiniz. War Robots APK Para ile güçlenebilirsiniz. Android cihazınıza oyunu indirebilirsiniz.

Kendi klanınızı kurabilir ve diğer klanlara katılabilirsiniz. Oyun içerisinde bulunan modlarda performansınızı sergileyebilirsiniz. War Robots APK kullanabilirsiniz.

Arkadaşlarınızla birlikte takım oluşturabilir savaşlarda birbirinize destek olabilirsiniz. War Robots APK İndir ve savaşta yerini al!

War Robots APK oyununda planlı saldırılar yaparak başarıyı elde edebilirsiniz. Düşmanlarınızın özelliklerini anlamalı ve kendi özelliklerinizi akılcı şekilde kullanmalısınız.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)