WAMR APK 0.14.1

Icon WAMR APK 0.14.1
★★★★★ ★★★★★
Rapor

WAMR APK İndir Ve Tüm Mesaj Metinlerini Ücretsiz Olarak Cihazına Kaydet! WAMR APK İOS Ve Android Mobil Cihazlar İçin Geliştirilen Bir Uygulamasıdır!

Bilgisi WAMR

İsim WAMR
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 0.14.1
Boyut 35.01 Mb
Kategori İletişim
Geliştirici drilens
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.drilens.wamr
Şimdi İndir

WAMR APK Premium Nedir?

WAMR APK uygulaması, Android ve İOS mobil cihazlarınıza gelen metin mesajları ve medya unsurlarının depolanmasını sağlayan bir mobil programıdır. Uygulama sayesinde gönderici tarafından gönderi geri alınsa bile, kullanıcının görmesi sağlanmaktadır.

WAMR APK Download For İPhone mobil cihazlarınızdaki iCloud servisine benzetilebilecek özelliklere sahiptir. Böylece cihaza giren tüm medya unsurları şifrelenir. Kullanıcı dışında herhangi bir kişi, mesajlar dahil içerikler üzerinde herhangi bir değişiklik yapamaz.

WAMR Nasıl Kullanılır gibi sorulara yanıt olarak, uygulamayı sitemizden WAMR İndir bağlantısı üzerinden indirdikten sonra diğer uygulamalar üzerinde yetkilendirme işlemini onaylamanız gerekmektedir. Sonrasında keyfinizce içerikleri depolayabilirsiniz.

WAMR Silinmiş Mesajları Kurtarma özelliği sayesinde size atılan mesajları silinse dahi görebilirsiniz. Mesaj içeriklerine gifler, sesli mesajlar, videolar, resimler ve çıkartmalar dahildir.

“drilens” tarafından geliştirilen WAMR APK uygulamasını indirebilir, mobil cihazınıza gelen gizli ya da yanlış gönderimlerden haberdar olabilirsiniz! Arkadaşınız size duyguları hakkında bir mesaj atmış olabilir mi? uygulaması ile anında öğrenin!

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)