Voyage 4 APK 2.62

Icon Voyage 4 APK 2.62
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Voyage 4 İle Gerçekçi Şehirlerde Ve Trafik Üzerinde Sürüş Deneyimini Tecrübe Etmek İster Misiniz? Voyage 4 APK Android Oyun Sistemli Mobil Cihazlar İçin Tasarlandı!

Bilgisi Voyage 4

İsim Voyage 4
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 2.62
Boyut 400.30 Mb
Kategori Yarış
Geliştirici existage
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.existage.v4
Şimdi İndir

Voyage - 4 Nedir?

Rusya içerisinde araba sürüş deneyimini tecrübe edebileceğiniz bir simülasyon oyunudur. “Russian Driver” isimli oyun serisinin 3. oyunudur.

Serinin diğer oyunlarına kıyasla genişletilmiş bir harita bulunmaktadır. Bu harita üzerinde kullandığınız araçlarınıza 30 farklı değişiklik, geliştirme yapabilirsiniz.

Voyage 4 APK Son Sürüm oyunu içerisinde 12 adet Rus arabası, 4 adet Alman arabası bulunmaktadır. Kullanıcılar bu araçları kullanarak, gerçekçi dizayn edilmiş Rusya haritası içerisinde sürüş yapabilmektedir.

Magadan’dan Kırım’a uzanan yolculuğunuzda arabalı feribot ile yolculuk yapabilir; Baykal, Kolyma, Volga gibi ünlü tarihi anıtları ziyaret edebilirsiniz.

Oyun içerisinde kullanılan oyun fiziği, değişiklik gösteren mevsimler, gündüz ve gece detayları ile oldukça keyifli bir sürüş deneyimi sunulmaktadır.

Voyage 4 Android Oyun keyfinizi üst düzey yaşamanız için geliştirilmiştir. Mobil oyunu, Voyage 4 APK Download ile Android cihazınıza indirebilirsiniz.

Voyage 4 APK oyunu “existage” isimli oyun geliştiricisi tarafından 3 yaş ve üzerindeki kullanıcılara sunulmuştur. Rusya içerisinde gerçekçi bir sürüş tecrübesine katılmak ister misiniz?

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)