Vive Le Football APK 2.1.0

Icon Vive Le Football APK 2.1.0
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Vive Le Football İndir APK İle Android Cihazından Futbol Karşılaşmalarına Katıl! Vive Le Football APK Obb Dosyaları İle Birlikte Sitemizde Bulunmaktadır!

Bilgisi Vive Le Football

İsim Vive Le Football
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 2.1.0
Boyut 1.57 Gb
Kategori Spor
Geliştirici NetEase
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Vive Le Football Nedir?

Farklı oyun modları ile Android cihazınızdan futbol oynama heyecanını doyasıya yaşamanız için geliştirilen çok oyunculu bir futbol oyunudur. Vive Le Football 22 APK oyunu içerisinde dünyaca ünlü popüler takımları ve futbolcuları kullanabilirsiniz.

Futbol karşılaşmalarında takımınıza taktiksel düzenlemeler yapabilirsiniz. Dizilimi ayarlayabilir, oyuncuları seçip kadronuza ekleyebilir, futbol tecrübesini 3 boyutlu grafikler ile deneyimleyebilirsiniz.

Vive Le Football Game APK oyununda cihazınızın ekranına entegre edilmiş sanal tuşlar ile futbolcularınızı akıcı ve etkili bir şekilde kontrol edebilirsiniz.

Kupa mücadelelerine katılabilir, prestijinizi üst sıraya çıkarmak için futbol yeteneğinizi sergileyebilirsiniz. Vive Le Football APK Download ile oyunu sitemizden indirebilirsiniz.

Standart futbol karşılaşmalarından sıkıldıysanız, farklı oyun modlarını oynayabilirsiniz. Örneğin, “Sokak Futbolu” isimli oyun moduna girerek 3’e karşı 3 mücadelelerde, 3 kişilik takımınızla rekabete girebilirsiniz.

“NETEASE” tarafından geliştirilen Vive Le Football APK oyunu ile yeşil sahalarda futbol yeteneğinizi göstermeye hazır mısınız?

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)