Vice Online APK 0.5.2

Icon Vice Online APK 0.5.2
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Vice Online Oynama Özellikleri İle Birlikte Sunulan Macera Ve Aksiyon Temaları Üzerine Kurulmuş Bir Oyunudur! Vice Online İle Heyecana Katılın!

Bilgisi Vice Online

İsim Vice Online
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.3+
Son Sürüm 0.5.2
Boyut 331 MB
Kategori Aksiyon
Geliştirici Jarvi Games Ltd
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.jarvigames.viceonline
Şimdi İndir

Vice Online Game Nedir?

İnternet bağlantısı ile açık bir dünya içerisinde oynayabileceğiniz ve gerçek kullanıcılarla adrenalin dolu bir macera içerisine arkadaşlarınızla katılabileceğiniz bir oyunudur.

Mobil oyunu içerisinde birçok farklı silah kullanabilir, araba yarışlarına katılabilir ve diğer oyuncularla farklı türdeki mücadeleler içerisinde girebilirsiniz.

Açık dünya oyunu içerisinde görsel olarak farklılık gösteren birçok bölge bulunmaktadır. Vice Online Episodes oyununda şehir merkezi, deniz kıyısı, kurak topraklar, inşaat şantiyeleri, hava limanları ve çok daha fazla türdeki bölge içerisinde bulunabilirsiniz.

Vice Online Android ve iOS sistemli cihazlar için geliştirilmiştir. Tehlikeli bir gangster olarak kuralları sizin koyabileceğiniz macera ve aksiyon öğeleri ile yoğrulmuş bir oyunudur.

Vice Play Online Free kullanım özellikleri ile birlikte sitemizde sunulmaktadır. Akıllı cihazlarınızda oynayabileceğiniz mobil oyunu, dilerseniz Vice Online Emulator ile bilgisayarlarınızda çalıştırabilirsiniz.

Vice Online APK oyunu, “Jarvi Games Ltd.” tarafından geliştirilmiştir. Suç dünyasına katılabileceğiniz oyun heyecanlı yapısı ile ilgiyi üzerine toplamıştır. Aksiyon ve adrenalin tabanlı bir macera üzerine kurulmuştur.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)