Ventusky Premium APK 24.0

Icon Ventusky Premium APK 24.0
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Ventusky Premium APK Download İle Uygulamayı Sitemizden İndirebilirsiniz. Ventusky Premium APK Uygulaması İle Güncel Hava Tahminlerini Öğrenebilirsiniz.

Bilgisi Ventusky Premium

İsim Ventusky Premium
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 24.0
Boyut 37.36 Mb
Kategori Hava
Geliştirici InMeteo
Fiyat Bedava
Google Play Linki cz.ackee.ventusky
Şimdi İndir

Ventusky: Hava Durumu Nedir?

Dünya üzerinde bulunan bir ülkenin, şehrin, kasabanın veya herhangi bir yerin detaylı olarak güncel hava durumunu öğrenmenize yarayan bir mobil uygulamadır.

“InMeteo” isimli geliştirici tarafından kullanıcılara sunulan Ventusky Premium APK uygulaması, elde ettiği hava tahmini verilerini birlikte kullanarak, en doğru hava tahminine ulaşmanızı sağlamaktadır.

Ventusky Premium APK Chomikuj uygulaması, bu veriler ile rüzgarın ya da yağmurun hangi yönden ve hangi saat aralığında geleceği bilgisini verebilmektedir. Uygulama 3 günlük hava durumunu saatlik olarak göstermektedir.

Ventusky Premium Son Sürüm uygulaması ile güncel sıcaklık değerlerini, hava basınç seviyesini, yağmur ve kar olasılığını, rüzgar şiddetini ve daha birçok veriye uyguluma ile ulaşabilirsiniz.

Ventusky Premium APK ile hava tahminlerini öğrenebilir, seyahatinizi veya günlük programınızı doğru bir şekilde yönlendirebilirsiniz. Dünya haritası üzerindeki renklendirilmiş bölgeleri inceleyebilirsiniz.

Şimdi İndir
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)