Vegas Crime Simulator APK 6.3.8

Icon Vegas Crime Simulator APK 6.3.8
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Vegas Crime Simulator APK İndir Ve Heyecan Dolu Suç Dünyasında Yerini Al! Vegas Crime Simulator APK Para Kullanarak Oyuna Avantajlı Olarak Başla!

Bilgisi Vegas Crime Simulator

İsim Vegas Crime Simulator
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 6.3.8
Boyut 110.03 Mb
Kategori Simülasyon
Geliştirici Naxeex Action & RPG Games
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.mgc.miami.crime.simulator.two
Şimdi İndir

Vegas Crime Simulator Nedir?

3 boyutlu açık bir dünya içerisinde gangsterlik yaparak görevleri tamamlamayı amaçlayan bir mobil oyundur. “Naxeex Ltd” isimli video oyun geliştiricisi tarafından Android ve iOS sistemli cihazlar için geliştirilmiştir.

Oyun şiddet ve ateşli silahlar kullanılması sebebiyle 17 yaş ve üzerindeki oyunculara sunulmuştur. Oyun içerisinde robotları, arabaları, motosikletleri kullanabilirsiniz. Askeri üs ve havalimanına giriş yapabilirsiniz.

Gangsterlerin kol gezdiği vahşi bir dünya içerisinde, kendi adaletinizi sağlamak için şiddeti kullanmanız gerekmektedir. Bu dünya içerisinde yapacağınız tek bir hatanın geri dönüşü bulunmamaktadır.

Oyun içerisinde tarafınızı seçmeniz gerekmektedir. İyilerin yanında savaşarak kötülüğe karşı durabilir ya da kötülüğü elleriyle yöneten bir gangster olabilirsiniz. Ayrıca mobil oyunu sitemizden indirebilirsiniz.

Vegas Crime Simulator APK oyununda oldukça ilginç görevler bulunmaktadır. Toplumun saygısını kazanmak için zorlu görevleri yerine getirmeniz gerekmektedir.

Vegas Crime Simulator APK oyununda kullandığınız karakterinizi istediğiniz gibi kişiselleştirebilirsiniz. Suçluların kol gezdiği bu dünyada, aksiyon dolu bir maceraya hazır mısınız?

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)