Vector APK 2.0.12

Icon Vector APK 2.0.12
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Vector APK Full Oyununda Akrobatik Hareketler Yaparak Binaların Üzerinden Atlayabilirsiniz! Vector APK Oyun İndir İle Mobil Oyunu Hemen Oynamaya Başlayabilirsiniz!

Bilgisi Vector

İsim Vector
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 2.0.12
Boyut 181.70 Mb
Kategori Atari
Geliştirici Nekki - Action and Fighting Games
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.nekki.vector
Şimdi İndir

Vector Nedir?

Parkur koşu sporu dalında insanların yaptıkları karizmatik ve akrobatik hareketler, izleyicilerin nefeslerini tutmasına sebep olmaktadır.

Vector 1 APK oyunu, parkur koşusu yaparak karakterinizi yönlendirmeniz üzerine kurulan arcade bir mobil oyundur. “Nekki - Action and Fighting Games” tarafından geliştirilmiştir.

Oyunun hikayesinde, oyuncu özgürlüğünü yaşamak için baskı altında bulunduğu ortamdan kaçış yapmaktadır. Oyun seviyelerden oluşmaktadır ve seviyeler yükseldikçe oyunun zorluğu artmaktadır.

Vector APK oyunu içerisinde oldukça akıcı bir oynanış deneyimi sunulmaktadır. Karizmatik hareketler yaparak binadan binaya atlayabilir, takla atabilirsiniz.

Engellerin üstünden ve altından geçiş yapabilirsiniz. Vector APK İndir ile oyunu sitemizden eklentisi ile birlikte ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Vector APK oyunu içerisinde dikkatinizi toplamanız ve yoğunlaştırmanız gerekmektedir. Takılabileceğiniz bir engel sonucunda düşmanlarınızın sizi yakalaması an meselesidir.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)