Vector 2 APK 1.2.1

Icon Vector 2 APK 1.2.1
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Vector 2 Premium APK ücretsiz alışveriş Oyun İndir Ve Parkur Sporu Yaparak Engellerden Kurtulmaya Çalış! Vector 2 Full APK Oyunu İçerisinde Adrenalin Dolu Bir Macera Sizi Beklemektedir!

Bilgisi Vector 2

İsim Vector 2
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 1.2.1
Boyut 119M
Kategori Aksiyon
Geliştirici Nekki - Action and Fighting Games
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.nekki.vector2
Şimdi İndir

Vector 2 Nedir?

Teknolojinin oldukça ilerlediği bir dünya içerisinde, oyuncunun hayatını kurtarmak amacıyla parkur koşusu yaptığı mobil bir aksiyon oyunudur.

Vector 2 APK everything, serinin ikinci oyunudur ve “Nekki - Action and Fighting Games” tarafından geliştirilmiştir. “PEGI 7” isimli sertifikaya sahiptir. Sertifika, mobil oyunun 7 yaş ve üzeri kullanıcılar için uygun olduğunu ifade etmektedir.

Oyun içerisinde çeşitli seviyeler, zorlu parkurlar, akrobatik hareketler ve teknolojik geliştirmeler bulunmaktadır. Heyecan gerilim ve adrenalin üst seviyede sunulmuştur.

APK Vector 2 oyunu, Android ve iOS işletim sistemine sahip cihazlar için geliştirilmiştir. Vector 2 APK free shopping Android oyununu sitemizden cihazınıza indirebilirsiniz.

Vector 2 Premium APK oyunu ile birlikte parkur sporcusu olarak heyecanlı bir kaçış oyununu oynayabilirsiniz. Zorlu engellerin üzerinden, altından takla atarak geçebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)