Valorant Mobile APK 1.0.3

Icon Valorant Mobile APK 1.0.3
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Valorant APK Oyunu İle Heyecanlı Savaş Macerasında Nişancılık Yeteneğini Göster! Valorant Mobile APK Download For Android İle Akıllı Cihazından Oyuna Katıl!

Bilgisi Valorant Mobile

İsim Valorant Mobile
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0 +
Son Sürüm 1.0.3
Boyut 150 MB
Kategori Aksiyon
Geliştirici KevinDevStuff
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Valorant APK Mobile Nedir?

Bilgisayar oyunları dünyasına First Person Shooter (Birinci Şahıs Nişancı) oyunu olarak hızlı bir giriş yapan oyun, çevrimiçi silahlı mücadele özellikleriyle oyuncuların ilgisini toplamayı başardı.

Farklı modlar ile birlikte sunulan APK Valorant oyunu, bilgisayar oyununun mobil cihazlar için geliştirilen versiyonudur. Oyun içerisinde 5’er kişiden oluşan iki takım, birbirlerine stratejik silahlı saldırılar yapmaktadır.

Oyunu içerisinde oyuncular “Ajan” ismi verilen karakterler ile silahlı mücadeleye girmektedir. Her Ajan’ın kendisine özgü farklı özellikleri bulunmaktadır ve tüm Ajan’lar farklı bir kategoride bulunmaktadır.

Bu kategoriler saldırı, savunma ve destek olarak ayrılmaktadır. Örneğin, savunma karakterleri rakip oyuncuları etkisiz hale getirebilmekte, destek karakterleri ise hasar alan takım arkadaşlarına can basabilmektedir.

Download Valorant ile oynayabileceğiniz oyun, saldırı ve savunma turlarından oluşmaktadır. Saldırı takımı “Spike” ismi verilen bombayı düşman bölgesine kurmaya çalışmakta, savunma takımı bomba kurulumunu engellemeye çalışmaktadır.

Valorant APK İndir ile mobil oyununu sitemizden akıllı cihazlarınıza indirebilirsiniz. Valorant Mobile APK İndir ile mücadeleye katılabilirsiniz.

“Riot Games” geliştiricisi tarafından sunulan Valorant Mobile APK oyununda nişancılık kabiliyetinizi çevrimiçi oyunculara karşı kullanabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)