µTorrent® Pro APK 7.4.4

Icon µTorrent® Pro APK 7.4.4
★★★★★ ★★★★★
Rapor

uTorrent APK Uygulaması İle Akıllı Cihazlar İçin Geliştirilen Torrenti Kullanmaya Başlayın! uTorrent Pro Download İle Programını Cihazınıza İndirebilirsiniz!

Bilgisi µTorrent® Pro

İsim µTorrent® Pro
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 7.4.4
Boyut 36.40 Mb
Kategori Video Oynatıcı & Düzenleyici
Geliştirici Rainberry, Inc.
Fiyat $2.99
Google Play Linki com.utorrent.client.pro
Şimdi İndir

uTorrent Online Nedir?

 Bilgisayar üzerinde oldukça popüler olan uTorrent uygulaması, Android sistemli cihazlarda kullanıcılara hizmet vermek için optimize edildi.

İnternet üzerinde indirmek istediğiniz içerikleri ve dosyaları, artık uTorrent kullanarak güvenli bir şekilde indirebilirsiniz. uTorrent İndirme Hızı Arttırma özelliklerini kullanabilir, hızla indirme işlemlerini başlatabilirsiniz.

Cihazınızın şarj durumu belirli bir seviyeye düştüğü zaman tasarruf özelliklerini otomatik olarak devreye sokabilir, reklamsız olarak uygulamasını kullanabilir, indirdiğiniz içerikleri doğrudan medya klasörlerinize kayıt edebilirsiniz.

uTorrent Web uygulamasını internet sitemizden akıllı cihazlarınıza indirebilirsiniz. uTorrent İndir Son Sürüm ile birlikte torrent mühendisleri tarafından geliştirilen tüm özellikleri güncel olarak kullanabilirsiniz.

uTorrent Pro APK uygulaması, “Rainberry, Inc.” isimli geliştirici tarafından kullanıcılara sunulmuştur. Online olarak istediğiniz içerikleri cihazınıza doğrudan indirmenizi sağlayan bir uygulamasıdır.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)