Untitled Goose Game APK 1.0

Icon Untitled Goose Game APK 1.0
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Untitled Goose Game İndir Ve Akıllı Cihazından Kaz Olarak Oyun Tecrübesini Deneyimle! Untitled Goose Game APK İndir Ve Maceraya Katıl! Görevlerini Tamamla!

Bilgisi Untitled Goose Game

İsim Untitled Goose Game
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.1+
Son Sürüm 1.0
Boyut 19 MB
Kategori Aksiyon
Geliştirici Munna Ahire
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Untitled Goose Game Nedir?

Eğlenceli bir oyunda kaz olarak bulmacaları çözmek ister misiniz? Untitled Goose Game oyunu size tam olarak bu deneyimi sunmaktadır. Küçük bir kasabada kaz olma simülasyonunu tecrübe edebilirsiniz.

“Untitled games Inc.” isimli geliştirici tarafından geliştirilen Untitled Goose Game Türkçe oyunu, eğlenceli bir oyun içeriğine sahiptir. Kaz olarak çeşitli görevleri yerine getirmeniz gerekmektedir.

Bulunduğunuz alanlardan dışarı çıkmak için etrafınızdaki malzemeleri kullanmalı, gerekirse ses çıkararak etrafınızdaki insanları korkutmalısınız. Ayrıca, Untitled Goose Game İndir Türkçe dil desteğine sahiptir.

Oyun deneyimini hemen tecrübe etmek için oyunu sitemizden indirebilirsiniz. Untitled Goose Game Ücretsiz İndir ile maceraya katılabilirsiniz.

​​Untitled Goose Game APK oyunu içerisindeki seviyeleri tamamlamak için bulmacaları çözebilirsiniz. Çılgın bir kaz rolünü üstlenerek kasabayı ele geçirmeye hazır mısınız?

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)