Universal Truck Simulator APK 1.9.1

Icon Universal Truck Simulator APK 1.9.1
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Universal Truck Simulator APK Sınırsız mücevher Oyununda Açık Dünya İçinde Kamyon Sürme Tecrübesini Deneyimleyebilirsiniz! UTS APK Aracılığı İle Sürüş Becerini Keşfet!

Bilgisi Universal Truck Simulator

İsim Universal Truck Simulator
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 1.9.1
Boyut 87 MB
Kategori Simülasyon
Geliştirici UTS
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Universal Truck Simulator APK Nedir?

Kamyon sürme deneyimini birçok gerçekçi araçla tecrübe edebilmenize olanak tanıyan mobil bir simülasyon oyunudur. Açık bir dünya içerisinde ilerledikçe tecrübe kazanabilir ve görevlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Oyunun versiyonu ile birlikte sınırsız özellikleri kullanabilirsiniz. İstediğiniz kamyonu kolayca satın alabilir, görevlerinizden bağımsız olarak sürüş keyfinin tadını çıkarabilirsiniz.

Universal Truck Simulator Demo APK içerisinde kendinizi geliştirebilir, gerçek trafikte nasıl bir sürüş yapmanız gerektiğini öğrenebilirsiniz. Kamyonlarınızı istediğiniz tarzda kişiselleştirebilirsiniz, kamera açılarını sürüş esnasında değiştirebilirsiniz.

Universal Truck Simulator APK İndir ile mobil oyunu sitemizden ücretsiz olarak indirebilir ve oyun deneyimine katılabilirsiniz. Hayalinizdeki kamyonu modifiye edebilirsiniz.

Universal Truck Simulator APK play store oyununda ekrana yerleştirilen sanal tuşlar ile aracınızı kolayca kontrol edebilirsiniz. 3 boyutlu grafikler, gerçekçi dinamik ve sınırsız özelliklerle oyuna katılabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)