Ultra Custom Night APK 1.6.3

Icon Ultra Custom Night APK 1.6.3
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Fnaf Ultra Custom Night Android Ve İOS Cihazlar İçin Sunulan Korku Dolu Bir Oyundur! Ultra Custom Night APK İndir Ve Five Night At Freddy's Macerasına Katıl!

Bilgisi Ultra Custom Night

İsim Ultra Custom Night
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 1.6.3
Boyut 1 GB
Kategori Rol Yapma
Geliştirici KamilFirma
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Ultra Custom Night Nedir?

Five Night At Freddy's isimli oyun serisinde bulunan tüm korku karakterleri ile oynayabileceğiniz bir hayatta kalma oyunudur. “Ultimate Custom Night” isimli oyunun genişletilmiş halidir.

Five Nights At Freddy's Ultra Custom Night APK oyunu içerisinde güvenlik görevlisi rolünü üstlenerek, Animatronik ismi verilen robotlara karşı kendinizi korumanız gerekmektedir.

Oyun içerisinde farklı seviyeler bulunmaktadır. Farklı seviyelerde ve farklı mekanlarda oyun oynanmaktadır. Seviye yükseldikçe oyunun zorluğu da doğru orantılı olarak artmaktadır.

Ayrıca oyun içerisinde bulunan animatroniklerin 0 ile 20 arasında farklı zorluk seviyeleri bulunmaktadır. Fnaf Ultra Custom Night APK oyunu, “KamilFirma” isimli oyun geliştiricisi tarafından geliştirilmiştir.

Ultra Custom Night İndir APK ile oyunu akıllı cihazınıza indirebilirsiniz. Korku ve heyecan dolu oyun deneyimini tecrübe etmeye başlayabilirsiniz.

Ultra Custom Night APK oyununda 112 adet animatroniğe karşı korku dolu görevler sizleri beklemektedir. Robotlara karşı maceraya hazır mısınız?

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)