Twitch APK 14.7.0

Icon Twitch APK 14.7.0
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Twitch APK İndir Ve Akıllı Cihazın İle Oyun Dünyasına Adımını At! Twitch APK Android TV Uygulaması İle Canlı Oyun Yayınlarını Mobil Cihazından İzlemeye Başla!

Bilgisi Twitch

İsim Twitch
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 14.7.0
Boyut 121.08 Mb
Kategori Eğlence
Geliştirici Twitch Interactive, Inc.
Fiyat Bedava
Google Play Linki tv.twitch.android.app
Şimdi İndir

Twitch: Canlı Oyun Yayını Nedir?

“Twitch Interactive, Inc.” tarafından sunulan, Android sistemli cihazınızdan canlı oyun ve spor yayınları izlemenize olanak tanıyan bir mobil uygulamadır.

Twitch APK uygulaması aracılığı ile E Sporlar’ı, profesyonel ve amatör oyuncuların canlı yayınlarını ve internet sağlayıcıları tarafından yayınlanan içerikleri izleyebilirsiniz.

Yayın sahipleri ve izleyiciler ile anlık olarak iletişim kurmanızı sağlayan uygulama içerisinden podcast dinleyebilir, sohbet gruplarına katılabilir, favori spor dalınızdaki müsabakaları izleyebilirsiniz. Twitch APK Son Sürüm ile, güncel özellikleri keşfetmeye başlayabilirsiniz.

Herhangi bir sebepten ötürü başarılı olamadığınız bir oyunun videolarını izleyerek oyun hakkında detaylı bilgiye sahip olabilir, püf noktaları öğrenebilirsiniz. Twitch APK Download ile uygulamayı sitemizden indirebilirsiniz.

Twitch APK  uygulaması ile, aynı şeylerden hoşlanan bir topluluğa katılarak yeni insanlarla tanışabilir, oynadığınız oyunlarda yeni arkadaşlarınızla birlikte mücadeleye katılabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)