Turmoil APK 3.0.64

Icon Turmoil APK 3.0.64
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Turmoil Full APK Oyununda Stratejik Girişimler Gerçekleştirebilirsiniz. Turmoil APK İndir Ve Mobil Oyunda Petrol Yataklarını Araştır, Ekonomini Geliştir!

Bilgisi Turmoil

İsim Turmoil
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 3.0.64
Boyut 183.44 Mb
Kategori Gündelik
Geliştirici LTGAMES GLOBAL
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.ltgames.android.oil
Şimdi İndir

Turmoil Nedir?

Yeraltından petrol çıkarma simülasyonunu tecrübe edebileceğiniz, “Gamious” tarafından geliştirilen bir gündelik oyundur. Oyunda kısıtlı zaman içinde ve strateji kullanarak, rakiplerinize karşı mücadele etmeniz gerekmektedir.

Sinister Turmoil APK oyununa başladıktan sonra, arazi satın almalı ve ardından petrol yerini tespit etmek için çeşitli yöntemleri kullanmalısınız.

Petrol çıkarırken önünüze çıkabilecek kaya, magma, doğalgaz gibi engellere çözüm bulmalısınız. Petrol çıkarma işlemini yürütürken değerli taşlar, antika eşyalar bulabilir ve onları satabilirsiniz.

Yapacağınız teknolojik girişimler Fnaf Sinister Turmoil APK oyununda daha hızlı ilerlemenize yardımcı olacaktır. Hisse senedi satın alabilir ve bulunduğunuz kasabaya karşı güven oluşturabilirsiniz. Ardından, dilerseniz belediye başkanlığına adaylığınızı koyabilirsiniz.

Turmoil APK Mobil oyununda diğer oyunculara karşı anlık oyunlarda rekabet edebilirsiniz. Anlık oyunlar rastgele bir düzenle oluşmaktadır ve çeşitli olasılıkları içerisinde bulundurmaktadır.

Turmoil APK oyunu “LTGames” tarafından yayınlanmıştır. Eğlenceli mobil oyunda petrol şirketinizin başına geçmeye hazır mısınız?

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)