Turkcell TV+ APK 5.19.1

Icon Turkcell TV+ APK 5.19.1
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Turkcell TV Plus Premium APK Uygulaması Aracılığı İle Spor Karşılaşmalarını Sınırsız Olarak İzleyebilirsiniz! Turkcell TV Full APK Aracılığı İle Yüzlerce Kanala Anında Ulaşabilirsiniz!

Bilgisi Turkcell TV+

İsim Turkcell TV+
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 5.19.1
Boyut 31.20 Mb
Kategori Eğlence
Geliştirici LIFECELL TV YAYIN VE ICERIK HIZMETLERI A.S.
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.turkcell.ott
Şimdi İndir

TV+ Uygulaması Nedir?

4K kalitesine kadar dizi, film, kanal ve yayın izlemenize olanak tanıyan mobil bir uygulamadır. Yerli ve yabancı içerikleri uygulama içerisinden kolayca bulabilir ve internet üzerinden bu içerikleri izleyebilirsiniz.

Uygulama içerisinde yayınlanan kanal programlarını kaçırdıysanız, 1 gün (24 saat) öncesine kadar yayınlanmış programları tekrar oynatabilir ve izleyebilirsiniz. Turkcell TV APK Son Sürüm avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Turkcell TV APK ile İngiltere Premier Ligi’nden, Formula 1 karşılaşmalarına kadar sporun her dalında yayınlanan kanallara ulaşabilir ve bu kanalları hiçbir ücret ödemeden canlı olarak izleyebilirsiniz.

Uygulama içerisinde hazır olarak bulunan arşivi inceleyebilirsiniz. Çocuk filmleri dahil olmak üzere yerli, güncel ve yabancı içeriklere de uygulama ile ulaşabilirsiniz. Mobil uygulamayı TV+ APK İndir ile cihazınıza indirebilirsiniz.

Turkcell TV+ APK uygulaması “LIFECELL TV YAYIN VE ICERIK HIZMETLERI A.S.” tarafından geliştirilmiştir. “Eğlence Uygulamaları” kategorisinde yer almaktadır.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)