Türk Stars APK 2.27

Icon Türk Stars APK 2.27
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Türk Brawl Stars APK İle Popüler Oyunu Türk Dizaynı İle Oynamaya Başla! Türk Stars APK İndir Ve Akıllı Cihazından Aksiyon Dolu Ve Heyecanlı Bir Maceraya Katıl!

Bilgisi Türk Stars

İsim Türk Stars
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 2.27
Boyut 250.71 MB
Kategori Aksiyon
Geliştirici Supercell
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Türk Stars Nedir?

Brawl Stars isimli oyunun, Türk geliştiriciler tarafından ekstra özellikler, arayüz değişikliği, logo gibi farklılıklarla yenilenmiş halidir

Oyun içerisindeki amaç kahramanınızı seçerek rakip oyuncular ile rekabete girmektir. Kahramanların birbirinden farklı yetenekleri bulunmaktadır.

Farklı oyun modları ile heyecanlı karşılaşmalara dahil olabileceğiniz Turk Stars APK Oyunu, Türk oyuncular için geliştirilmiştir ve Türk sunucusunda yayınlanmaktadır.

Gerçek zamanlı olarak 3v3 oyun düzeni ile rakiplerinize stratejik saldırılar yapabilirsiniz. Saldırı ve kaçma zamanınızı iyi belirleyerek, rakiplerinize karşı kolayca üstünlük sağlayabilirsiniz. Dilerseniz oyunu tek başınıza da oynayabilirsiniz.

Türk Brawl Stars APK İndir ve aksiyon dolu oyun deneyimine katıl! Türk Stars APK Son Sürüm ile oyunun güncel versiyonunu keyifle oynamaya başla!

Türk Stars APK ile yerel ve bölgesel sıralamalarda yerinizi almak için mücadeleye girebilirsiniz. Rakiplerinize karşı etkileyici bir mücadeleye hazır mısınız?

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)