Truckers of Europe 3 APK 0.42.6

Icon Truckers of Europe 3 APK 0.42.6
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Truckers Of Europe 3 APK İndir Ve Kamyon Sürme Deneyimini Tecrübe Et! Truckers Of Europe 3 Beta APK Download İle Simülasyon Oyununu Akıllı Cihazından Hemen Oyna!

Bilgisi Truckers of Europe 3

İsim Truckers of Europe 3
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 0.42.6
Boyut 457.23 Mb
Kategori Simülasyon
Geliştirici Wanda Software
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.WandaSoftware.TruckersofEurope3
Şimdi İndir

Truckers Of Europe 3 Nedir?

Gerçekçi grafikler, efektler ve dizayn ile birlikte, oyuncuların kamyon sürme deneyimini tecrübe edebileceği bir mobil oyundur. “Wanda Software” tarafından geliştirilmiştir.

Akıllı cihazınızdan kamyon sürme deneyimini gerçekçi bir şekilde tecrübe etmek ister misiniz? Eğer cevabınız evet ise, Truckers Of Europe 3 APK oyununda oldukça keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Şoförlük yeteneğinizi geliştirmenize yardımcı olan oyun, gerçekçi yapısı ile dikkat çekmektedir. Nakliye taşımacılığı yaparken dorsenizi bağlayabilir, uzun yolculuk sonrasında kirlenen aracınızı yıkatabilirsiniz.

Oyundaki araç süspansiyonları gerçeği aratmamaktadır. Çeşitli yükler taşıyabileceğiniz gibi iş makinelerini de taşımanız mümkündür. Ayrıca oyunda gerçekçi ses efektleri kullanılmıştır.

Gündüz güneş ışığında ve geç saatlerde karanlıkta yolculuk yapabilirsiniz. 7 farklı kamyonu kullanabilirsiniz. Avrupa’da seyahat edebilir, nakliye şirketinizi kurabilirsiniz.

Truckers Of Europe 3 APK Obb dosyası ile sitemizde bulunmaktadır. Truckers Of Europe 3 APK Son Sürüm yeniliklerini hemen keşfetmeye başlayabilirsiniz.

Truckers Of Europe 3 APK oyununda farklı kamera açıları bulunmaktadır. Araç içi görünümüyle koltukta sürüş yapıyor gibi hissedebilir, dış görünüm ile oyunun etkileyici grafiklerini izleyebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)