Truck Simulator PRO Europe APK 2.6.2

Icon Truck Simulator PRO Europe APK 2.6.2
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Truck Simulator Pro Europe APK İndir Ve Akıllı Cihazından Kamyon Kullanma Deneyimini Yaşa! Euro Truck Simulator Pro Europe APK İle Sürüş Becerini Geliştir!

Bilgisi Truck Simulator PRO Europe

İsim Truck Simulator PRO Europe
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 2.6.2
Boyut 57.24 Mb
Kategori Simülasyon
Geliştirici Mageeks Apps & Games
Fiyat $5.99
Google Play Linki com.mageeks.android.trucksim18
Şimdi İndir

Truck Simulator PRO Europe Nedir?

Kamyon sürme deneyimini gerçekçi dizayn edilmiş araçlar, akıcı trafik ve gece, gündüz efektleri ile tecrübe etmenize olanak tanıyan bir mobil oyundur.

“Mageeks Apps & Games” isimli geliştirici tarafından yayınlanan oyun, “PEGI 3” sertifikasına sahiptir. PEGI 3 sertifikası, üç yaşından büyük tüm oyuncuların zararlı etkilere maruz kalmadan oyunu oynayabileceklerini ifade etmektedir.

Tır Simulator Pro Europe APK oyununda Avrupa ülkeleri içerisinde sürüş deneyimini yaşamanıza olanak tanınmaktadır. 8 farklı kamyonu kullanma tecrübesini yaşayabilirsiniz.

Truck Simulator Pro Europe APK Data oyununda kamyonlarınızı yükselterek özelliklerini artırabilirsiniz. Örneğin, motor aksamlarını değiştirerek, yüksek performanslı sürüş yapabilirsiniz.

100’den fazla görevi oyun içerisinde tamamlamak için sürüş yapabilirsiniz. Asistanları işe alabilir, iş hacminizi büyütebilirsiniz. Truck Simulator Pro Europe APK Download ile oyunu indirebilirsiniz.

Truck Simulator Pro Europe APK oyunu gerçekçi hız sınırları, grafikleri ve kamera açıları ile keyifli bir oyun deneyimi sunmaktadır. Kamyon şoförü olarak Avrupa’yı keşfetmeye hazır mısınız?

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)