Truck Simulator Online APK 1.0.250

Icon Truck Simulator Online APK 1.0.250
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Truck Simulator Ultimate APK İndir Android Oyun Eğlencesi İçerisinde Yerini Al! Truck Simulator Ultimate APK Android Oyun Para Özelliğini Kullan!

Bilgisi Truck Simulator Online

İsim Truck Simulator Online
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 1.0.250
Boyut 1.1 GB
Kategori Simülasyon
Geliştirici LLYGAME
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.trucklife.oversea
Şimdi İndir

Truck Simulator Online APK Nedir?

350 farklı şehirde sürüş yapabileceğiniz mobil oyunu içerisinde gerçekçi bir deneyime katılmaya hazır mısınız? 3 boyutlu grafikler ile geliştirilen Truck Simulator Online Early Access APK oyununda görevlerinizi tamamlamak için mücadele edebilirsiniz.

Birçok farklı yükü taşıma deneyimini tecrübe edebileceğiniz mobil oyununda birçok farklı kamyonu da kullanabilirsiniz. Kişisel zevklerinize göre kamyonunuz üzerinde değişiklikler yapabilirsiniz.

​​Truck Simulator Online APK Android cihazlar için geliştirilmiştir. Gerçekçi bir yapı üzerine kurulu olan oyunu içerisinde değişken hava durumu ile karşılaşabilir, gündüz ve gece döngüsünü görebilirsiniz.

Oldukça büyük bir harita içerisinde oynayabileceğiniz mobil oyunu Truck Simulator Online APK Download ile sitemizden akıllı cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Truck Simulator Online APK And Obb dosyaları ile oyundaki kilitli özellikleri açabilirsiniz.

Truck Simulator Online APK oyunu, “LLYGAME” isimli geliştirici tarafından tüm yaş gruplarındaki kullanıcılara sunulan mobil bir oyundur. Sürüş yeteneğinizi test etmeye hazır mısınız?

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)