Truck Simulator 2018 APK 1.3.5

Icon Truck Simulator 2018 APK 1.3.5
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Truck Simulator 2018 APK İndir Android Oyun Platformunda Şoförlük Deneyimine Katıl! Truck Simulator 2018 Europe APK İndir Android Cihazında Oyununu Oyna!

Bilgisi Truck Simulator 2018

İsim Truck Simulator 2018
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 1.3.5
Boyut 57.66 Mb
Kategori Simülasyon
Geliştirici Zuuks Games
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.zuuks.truck.simulator.euro
Şimdi İndir

Truck Simulator 2018 Europe Nedir?

Truck Simulator 2018 Europe APK oyunu, Avrupa içerisinde kamyon şoförlüğü rolünü üstlenebileceğiniz, geliştirilmiş 3 boyutlu grafikler ile sürüş yapabileceğiniz ve kendi taşımacılık şirketinizi kurabileceğiniz bir mobil oyundur.

Truck Simulator 2018 Europe oyunu içerisinde +12 farklı kamyon bulunmaktadır. Kamyonların farklı özellikleri ve etkileyici kokpit tasarımları oyunu daha da keyifli bir hale getirmektedir. Truck Simulator 2018 Android Oyun platformlarında bulunmaktadır.

Gerçek bir şoför olarak kamyon kullanabileceğiniz oyununda, sürücünüzün uyku ve beslenme gibi ihtiyaçlarını karşılamanız gerekmektedir. Değişken hava şartlarında, +60 farklı görevi yerine getirebilirsiniz.

Ücretli yolları kullanabilir, otoban üzerinde seyahat edebilir ve köy yollarında +250 farklı radyo kanalını dinleyerek sürüş yapabilirsiniz. Türkçe arayüz ile birlikte oyununu sitemizden akıllı cihazlarınıza indirebilirsiniz.

Sürüş yaparken farklı kamera açılarında kendinizi izleyebilir, trafik kurallarına dikkat ederek gerçek trafik içerisinde sürüş yeteneğinizi sergileyebilirsiniz. Truck Simulator 2018 Oyun İndir ile oyunu indirebilirsiniz.

Truck Simulator 2018 APK oyunu, “Zuuks Games” tarafından geliştirilmiştir. Gerçekçi bir sürüş deneyimini ile birlikte kullanıcılara sunmaktadır.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)