TRT Spor APK 2.4

Icon TRT Spor APK 2.4
★★★★★ ★★★★★
Rapor

TRT Spor Canlı Olarak İzleyebileceğiniz Bir Yayın Programıdır. TRT Spor Premium Yıldız Programlarıyla Birlikte Ücretsiz Kullanım Avantajını Tüm Kullanıcılara Sunuyor!

Bilgisi TRT Spor

İsim TRT Spor
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 2.4
Boyut 10 MB
Kategori Haberler ve Dergiler
Geliştirici Türkiye Radyo ve Televizyon Kurumu
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.trt.trtspor
Şimdi İndir

TRT Spor İzle Uygulaması Nedir?

“Türkiye Radyo ve Televizyon Kurumu” tarafından geliştirilen TRT’nin resmi mobil uygulaması, canlı yayın akışını takip etmenizi ve anlık olarak programları izlemenizi sağlamaktadır. TRT Spor Premium APK Bedava olarak kullanıma sunulmuştur.

TRT Spor Yayın Akışı sayesinde gün içerisindeki planlı yayınları takip edebilir, güncel yayınları izleyebilir, spor haberlerine canlı olarak istediğiniz herhangi bir yerden ulaşabilirsiniz.

Android ve iOS sistemli akıllı cihazlarınızda TRT Spor Canlı İzle özelliğini kullanabilirsiniz. Reklamları kaldırmak için kullanabilir, TRT Spor APK Pro İndir ile uygulamanın güncel sürümünü sitemizden indirebilirsiniz.

TRT Spor APK uygulaması internet üzerinden tüm yaş gruplarındaki kullanıcılara hizmet vermektedir. Görüntü kalitesi internet hızınızla orantılı olarak değişir. Uygulama olarak kullanabilir ve canlı yayınların keyfini çıkarabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)